پربیننده ها

آخرین اخبار

29. بهمن 1398 - 9:08   |   کد مطلب: 305477
هشدار دادستان اسلام آبادغرب به نامزدهای انتخاباتی و هواداران؛
قوانین و مقرارت تبلیغاتی رعایت شود / ممنوعیت راه اندازی کارناوال در ایام انتخابات
اسلام آبادخبر: دادستان اسلام آبادغرب با هشدار به نامزدهای انتخاباتی و هواداران گفت: راه اندازی کارناوال در ایام انتخابات ممنوع است.

 سید سجاد ملایری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با  اسلام آباد خبر،  اظهار کرد : نامزدهای انتخاباتی در این چند روز باقی مانده به انتخابات قوانین و مقرارت تبلیغاتی را رعایت کنند.

 

وی با هشدار به نامزدهای انتخاباتی و هواداران گفت: راه اندازی کارناوال در ایام انتخابات ممنوع است و در صورت مشاهده کارناوال، سد معبر خودروها و توقف‌های غیر مجاز در حوالی ستادهای انتخاباتی و یا شعب اخذ رأی، خودرو های مربوطه توقیف و با آنها برخورد قانونی می شود.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آبادغرب عنوان کرد: باتوجه به اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، اخبار و مطالب مندرج در کانال ها و گروه های شبکه های اجتماعی توسط ادمین ها و هواداران کاندیداها، به هیچ وجه نباید موجبات تخریب اشخاص حقیقی و حقوقی و هتک حرمت و تشویش فضای شهرستان شود.

 

وی با هشدار به فعالین فضای مجازی و هواداران کاندیداها گفت: با هرگونه تخریب، بی اخلاقی و تشویش اذهان عمومی که موجب تفرقه افکنی، اختلافات قومی، قبیله ای و طایفه ای گردد، بشدت برخورد می گردد.

 

دادستانی اسلام آباد غرب همچنین به افرادی که با انتشار موضوعات واهی و محتواهایی درخصوص اعتقادات مذهبی دین اسلام و اقلیت های مذهبی، جو عمومی را متشنج می نمایند، هشدار داد که این اقدامات قابل اغماض نیست و دستورات لازم به پلیس فتا و پلیس اطلاعات و امنیت انتظامی شهرستان در راستای برخورد قانونی با این افراد صادر شده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب اسلام آبادغرب همچنین با توصیه به مدیران کانال های انتخاباتی و رسانه‌های رسمی اظهار داشت:  از جناح بندی ها و دسته بندی های سیاسی و قبیله ای که برای سلامت جامعه مضر است، پرهیز کنند و از انتشار مطالب و تحلیل های بی اساس پرهیز شود و تا قبل از زمان اخذ رأی از روی حدس و گمان اعلام نکنند که چه کسی برنده انتخابات هست چرا که تعیین کننده مردم هستند و تأئید نهایی بعد از شمارش آراء خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: انتخابات امری مهم و ضروری در کشور است و همه ما وظیفه داریم زمینه یک انتخابات سالم و باشکوه و زمینه حضور گسترده‌تر مردم را فراهم کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران