پربیننده ها

آخرین اخبار

6. اسفند 1398 - 8:04   |   کد مطلب: 305490
دادستان اسلام آبادغرب خبر داد:
پلمپ ۲۳ قلیان سرا در اسلام آبادغرب
دادستان اسلام آبادغرب گفت: در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا 23 قلیان سرا در شهرستان اسلام آبادغرب تا کنون پلمپ شده است.

سید سجاد ملایری در گفتگو با اسلام آباد خبر، گفت: در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا 23 قلیان سرا در شهرستان اسلام آبادغرب تا کنون پلمپ شده است.

 

دادستان شهرستان اسلام آبادغرب عنوان کرد: در طی روز های آینده بازرسی و پلمپ قلیان سراها در روستا ها و بخش ها ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: اگر مردم خبری در خصوص چنین مراکزی دارند به دادستانی اعلام کنند که پلمپ شود

 

ملایری در خصوص بیماری کرونا گقت: از همه مردم شهرستان اسلام ابادغرب تقاضا دارم که ضمن آرامش درگیر فضای مجازی و شایعات آن نشوند و اخبار را از منابع رسمی دنبال کنند و در مقابل با اقدامات پیشگیرانه سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.

 

دادستان شهرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام اعلام انتشار بیماری کرونا در برخی نقاط کشور توسط وزارت بهداشت، متاسفانه بازار شایعات و انتشار کلیپ‌های دروغین در فضای مجازی داغ شده است لذا به مردم توصیه می شود که اخبار درست را از صدا و سیما و رسانه های رسمی دنبال کنند.

 

وی با هشدار به فعالان مجازی ومدیران کانال های غیر رسمی عنوان کرد: نشر اکاذیب که همراه با تشویش اذهان عمومی باشد جرم بوده و پیگرد قانونی برای انتشار دهندگان آن به همراه دارد، به افرادی که سبب برهم زدن آرامش مردم و ایجاد شایعات می شوند برخورد جدی می گردد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه