پربیننده ها

آخرین اخبار

19. اسفند 1398 - 17:06   |   کد مطلب: 305546
فرماندار اسلام آبادغرب گفت: آرامستان های شهرستان اسلام آباد غرب بسته می شوند و اسلام آباد غرب پذیرای مهمانان نوروزی نمی باشد.

جهانبخش حیدری در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد:  با عنایت به شیوع ویروس کرونا و شرایط فوقالعاده از مسافرین و همه عزیزانی که قصد مسافرت به شهرستان اسلام ابادغرب را دارند تقاضامند است زمان دیگری را برای دید و بازدید و مسافرت به این شهرستان در نظر داشته باشند.

 

فرماندار اسلام آباد غرب با بیان اینکه ویروس کرونا با خود مراقبتی و در خانه ماندن و نیز رعایت کامل اصول بهداشتی را میتوان شکست داد اضافه نمود :به روزهای پایانی سال و نیز تعطیلات نوروزی نزدیک میشویم لذا ضرورت دارد مردم فهیم شهرستان از انجام سفرهای غیر ضروری خوداری ورزیده و خانه را بعنوان بهداشتی ترین و امن ترین مکان انتخاب نمایند و از پذیرش مهمانان نوروزی در قالب دید و بازدید های سال نو خوداری نمایند.

وی اظهار داشت : انتظار دارد همه عزیزانی که در نقاط دیگر کشورمان اقامت داشته و قصد سفر به شهرستان اسلام آبادغرب برای دید و بازدید نوروزی را دارند ، با درک شرایط کنونی از انجام سفر خوداری نمایند و برنامه آنرا به زمان دیگری موکول کنند. توجه به این مهم ، قطعا میتواند در فرهنگ سازی " در خانه بمان و کرونا را شکست دهید" بسیار اثرگذار در مبارزه با شیوع بیماری کرونا خواهد بود.

حیدری اضافه کرد: امیدوار است مردم شریف اسلام آبادغرب به توصیه های وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در ارتباط با وضعیت کنونی از جمله مراقبت های دقیق و پیشگیرانه به منظور مبارزه و کنترل ویروس کرونا  توجه و دقت نظر داشته باشند و آنرا بکار گیرند.

 

حیدری با اشاره به این که برای کنترل این بیماری همراهی مردم لازم و ضروری است، گفت: از آنجائی که چند نفر از شهروندان شهرستان به ویروس کرونا مبتلا شده و از طریق  مراکز درمانی پیش بینی شده و کادر درمانی تحت مداوا هستند لذا برای مدیریت  و کاهش مبتلایان به این بیماری نیاز به مشارکت مسئولانه همه شهروندان در راستای عنایت به هشدارها و بکارگیری موازین بهداشتی و همه فرامین صادره از وزارت بهداشت و درمان ،و متخصصین در تمامی سطوح  میباشد.

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب تاکید کرد: از حضور در اجتماعات و تجمعات تحت هر عنوانی پرهیز کنید تا سالم بمانید.

وی افزود : برای حفظ سلامتی همه شهروندان ، آرامستانهای باغ رضوان اسلام اباد و امام زاده حسن در روزهای جمعه آخر سال بسته خواهد شد لذا از همه مردم شریف شهرستان اسلام ابادغرب  درخواست دارد از مراجعه و حضور در این مکانها جدا خوداری کنند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی