پربیننده ها

آخرین اخبار

28. اسفند 1398 - 16:28   |   کد مطلب: 305577
مسئولین اسلام آبادغرب در بازدید از سردخانه صبا رد شهرستان گفتند: پرتقال و سیب به میزان کافی ذخیره‌سازی شده است و جای نگرانی برای میوه شب عید وجود ندارد.

به گزارش اسلام آباد خبر، جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آباد غرب طی بازدیدی از سردخانه محل نگهداری میوه شب عید گفت: به مقدارکافی میوه (پرتقال و سیب) جهت عید نوروز با قیمت مصوب دولتی تهیه و در حال توزیع می باشد.

وی در ادامه افزود: توزیع میوه شب عید طرح تنظیم بازار شهرستان از ۲۶ اسفند ماه سال جاری در سطح شهرستان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ ماه ۹۹ ادامه می‌یابد.

 

حاصلی رییس اداره صنعت و معدن در این بازدید گفت :با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از هرگونه اجتماعات در مراکز خرید، تمهیداتی جهت خرید آسان میوه شب عید فراهم شده است و جای نگرانی برای میوه شب عید وجود ندارد؛

وی افزود: طی هماهنگی های صورت گرفته تمامی ادارات، ارگانها، اصناف ، اقشار ، سمن ها و کلیه تشکلات مردمی جهت تهیه میوه شب عید با قیمت مصوب هرکیلو پرتقال 5.500 تومان و هرکیلو سیب 5.900 تومان،  می توانند با معرفی نماینده خود به سردخانه صبا واقع در شهرک صنعتی مراجعه و بدون هیچ گونه ازدحامی نسبت به خرید میوه شب عید بدون محدودیت اقدام کنند

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران