پربیننده ها

آخرین اخبار

2. فروردين 1399 - 23:13   |   کد مطلب: 305585
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آباد غرب به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز 1399 پیام تبریک صادر کردند

به گزارش اسلام آباد خبر، جهانبخش حیدری فرماندار اسلام اباد غرب بمناسبت عید نوروز پیام تبریکی را صادر کرد.
متن آن به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

به نام خدا

امیدوارم سال نو ،آغازی باشد برای نابودی ویروس کرونا و حفظ و پایداری سلامتی ایرانیان، بویژه مردم شریف اسلام آبادغرب، شروعی باشد برای یک زندگی توام با عافیت و سرشار از موفقیت برای همگان، بگونه ای که حال ایرانم ، استانم و مردمان دیارم خوب ، همراه با آرامش و بدون تهدید باشد.آرزو دارم روزهای تلخ روزگار سرزمینم خاطره ای شوند برای درس آموزی و در گذشته تاریخ باقی بمانند و هیچوقت به حکم تقدیر در آینده سرنوشت کشورم تکرارنشوند.خدا کند زمانه حلاوت، شیرینی و تابلو زیبایی را در کام و منظر انسانهای ساکن در وطنم به نمایش بگذارد.
همه آگاهند که این روزها ، روزهای سخت و دشواریست.ویروس منحوس کرونا کشور ، استان،شهر ، محله و روستای ما را تهدید می کند. هشدارهای دلسوزانه متخصصین، پزشکان و پرستاران بصورت مستمر در حال انجام است.این هشدارها در بخش عمده ای از انسانهای این سرزمین کهن اثر کرده و برای سلامتی خود و دیگران خانه نشین شده اند و متاسفانه در بخشی دیگر از افراد جامعه هنوز اثر نکرده وآن را جدی نگرفته اند. آنهایی که خانه را مامن خود قرار داده اند ،بهای جان خود و دیگران را ارزان به یک ویروس منحوس نمی فروشند و در مقابل امید است آنهایی که خیابانها و مکانهای عمومی و تجمعی را سرای خویش قرار داده اند هرچه سریعتر متوجه اهمیت موضوع شده و با نگاه آگاهانه و فرهنگ دانایی به جان گرانبهای خود و دیکران ،خواسته متخصصین امر بهداشت و درمان را پاس بدارند و با ماندن در خانه ، آینده ای همراه با سلامتی و سعادت را در سال جدید برای خود و جامعه رقم بزنند. به افرادیکه هشدارهای کارشناسان دلسوز را نادیده میگیرند تاکید می شود ، ویروس کرونا بصورت زنجیره ای، افراد یک جامعه را ابتلاء و آلوده می کند ،کاری نکنیم سر سلسله این زنجیره باشیم. و محصول بیماری و یا خدای نکرده مرگ را به دیگران هدیه کنیم. جان آدمی شریف است به جان ادمی ، بیایم قدردان جان شیرین خود و همشهریانمان باشیم. بیایم در سال ۱۳۹۹، آنچه که سلامت خود و آحاد جامعه را تضمین می کند رعایت کنیم. در سال جدید کاری نکنیم رفتار ما زمینه ساز تکثیر و شیوع ویروس کرونا و گرفتار شدن مردم شود و اگر این علت متوجه هر کدام از ما گردد ، وجدانمان حکم می کند که خود را نبخشیم و همیشه محکوم سرزنشهای وجدانی شویم که شاید دیر بیدار شده است . عزیزان ، برای رضای خدا و برای پیشگیری از ابتلای مردم به این بیماری ، بیائید هم از خود مراقبت کنید و هم از جان دیگران. شرط این مهم در خانه ماندن و رعایت موازین بهداشتی و دوری از حضور در هر اجتماعی است.لازم است مردم شریف اسلام آبادغرب برای قطع زنجیره ویروس کرونا دید و بازدیدها را در ایام نوروز کاملا تعطیل کنند.آرزوی همگان اینست که جامعه ما در سال جدید در مسیر سلامتی و عاری از هر گونه بیماری بخصوص ویروس کرونا قرار گیرد.تا انسانهای دلسوز این سرزمین برای سازندگی و رونق بهتر و جهش تولید مورد تاکید مقام معظم رهبری بتوانیم قدمهای موثری را برداریم.
اینجانب فرا رسیدن سال۱۳۹۹ را خدمت مردم شریف شهرستان اسلام ابادغرب تبریک و شادباش میگویم و امیدوارم پیش آمدن هر تحولی در هر زمینه ای که می خواهد باشد در جهت حفظ سلامتی ، رشد و بالندگی و گرهگشایی از مشکلات مردم عزیزمان باشد..
در پایان آرزو دارم در سال جدید صدای گوینده خبر ما مبشر اخبار خوبیها ، شادیها و موفقیتها برای ملت عزیز ایران بدون وجود ویروس کرونا باشد.
به صراحت این جمله از دیگری:
آرزو می کنم ، امسال ، سال ما باشد،سال همه ما...

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر