پربیننده ها

آخرین اخبار

6. فروردين 1399 - 14:37   |   کد مطلب: 305594
دوازدهمین جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان اسلا آبادغرب مطرح شد؛
تعیین نقاهتگاه مناسب برای نگهداری بیماران بهبود یافته از کرونا در اسلام آبادغرب
دوازدهمین جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان اسلا آبادغرب به ریاست حیدری فرماندار و با حضور جمعی از اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش اسلام آباد خبر، دوازدهمین جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان اسلا آبادغرب به ریاست حیدری فرماندار و با حضور جمعی از اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد نقاهتگاهی مناسب برای نگهداری  بیماران  بهبود یافته از کرونا در سطح شهرستان تعییین گردد. همچنین موضوع غربالگری بیماری با جدیت و تلاش مضاعف انجام گیرد .

از مهمترین برنامه های مطرح شده در این جلسه تشکیل کمیته مدیریت سالم سازی محیط بر اساس برنامه زمانبندی و دستورالعمل های صادره و به ریاست معاون عمرانی فرمانداری و همکاری بهداشت ، شهرداری، سپاه، دهیاریها و شورا های روستایی و  همچنین سازمان های مردم نهاد مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر شد همه امور گند زدایی در شهرها و روستاهای شهرستان با هماهنگی در این جلسه و مسئولیت شهرداریها و دهیاریها بصورت مستمر انجام گیرد.

در این جلسه شهردار اسلام آباد غرب از گند زدایی و ضد عفونی سطح شهر هر 24ساعت یکبار خبر داد و گفت در هر شبانه روز بیش از 500هکتار از معابرشهر ضد عفونی میشود .

در این جلسه همچنین مقرر شد تولید ماسک با تایید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ، به میزان کافی توسط ناحیه مقاومت بسیج انجام و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

حیدری فرماندار در این جلسه از همکاری خوب مردم شهرستان قدردانی کرد و بر تلاش همه دستگاهها در ضد عفونی و گندزدایی محیطهای عمومی تاکید ویژه داشت.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر