آخرین اخبار

9. فروردين 1399 - 16:05   |   کد مطلب: 305607
اسلام آبادخبر: حجت الاسلام مرادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک گفت

به گزارش اسلام آباد خبر،‍ حجت الاسلام مرادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب در پیامی اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک گفت؛
متن پیام به شرح زیر است:

رسول خدا (ص) فرمودند: "رجب شهر اللّه و شعبان شهرى و رمضان شهر امّتى": رجب ماه خدا و شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است.
در ماه مبارک شعبان مناسبت‌های بزرگ و مهمی همچون میلاد امام حسین(ع)، میلاد امام سجاد (ع)، میلاد حضرت ابالفضل (ع) و همچنین ولادت حضرت مهدی موعود و نیمه شعبان ذکر شده که خیر و برکت این ماه را چند برابر می‌کند.

این ماه پربرکت را به عموم مسلمانان جهان تبریک عرض می کنم و سوم شعبان که مصادف با میلاد امام حسین(ع) است که به نام روز پاسدار برگزیده شده است را به سبز پوشان بی ادعای ایران اسلامی تبریک عرض می کنم .

روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی، روز تولد بزرگ پاسداری که با خون خود و فرزندان و یارانش، اسلام و مکتب را زنده کرد؛ البته اراده خدای بزرگ بر آن بوده و هست که اسلام رهایی بخش و قرآن هدایتگر را جاوید نگه دارد. در این دوران سیاه بود که امام حسین علیه السلام ، آن عصاره نبوت و یادگار ولایت، جان خود و عزیزانش را فدای عقیده خویش نمود تا در امتداد تاریخ، خون پاک او بجوشد و دین خدا را آبیاری کند.

پاسداران خستگی ناپذیر نیز به تأسی از سیدالشهدا، جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و در میادین سخت نبرد دفاع مقدس، دفاع از حرم و بحران‌های گوناگون و همچنین در یاری رساندن به هموطنان خود در عرصه های مختلف و از جمله زلزله، سیل و در مبارزه با ویروس کرونا حضور یافته اند و به اقشار مختلف مردم خدمت رسانی می نمایند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر