پربیننده ها

آخرین اخبار

28. ارديبهشت 1399 - 15:50   |   کد مطلب: 305780
در جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب تأکید شد.
برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی در اسلام آبادغرب
در جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش اسلام آبادغرب و حمیل بر برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان تأکید شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، ‍  با حضور فرماندار و اعضا جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش اسلام آباد غرب و حمیل برگزار شد.

در این جلسه جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و همچنین آرزوی قبولی عبادات حاضرین در شبهای قدر و ماه مبارک رمضان گفت: از روز گذشته کلیه مدارس با حضور مدیران و معلمین عزیز بازگشایی شده اند و فعالیت این مدارس بمنظور رفع اشکال دانش آموزان خواهد بود و کلاسهای آموزشی برقرار نخواهد بود.

مبحث مورد بحث این جلسه برنامه ریزی برای برگزاری آزمون پایه نهم و دوازدهم مدارس بود که فرماندار تاکید نمود: رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری این آزمون ضرورت دارد.

در این جلسه مقرر گردید مکان برگزاری آزمون قبل و بعد از حضور دانش آموزان ضد عفونی و گند زدایی نمایند، دانش آموزان و دست اندر کاران با ماسک و دستکش در محل آزمون حضور یابند، تعداد دانش آموزان در هر حوزه 120نفر و با رعایت فاصله اجتماعی ،در ورودی محل آزمون دستگاه تب سنج و نماینده شبکه بهداشت حضور داشته باشند.

در این جلسه اعلام گردید: گندزدایی و ضد عفونی محل آزمون دختران توسط ارتش غیور و حوزه آزمون برادران توسط شهرداری و در روستاها توسط سپاه انجام خواهد شد.
تهیه ماسک برای دانش آموزان توسط شهرداریهای اسلام آباد و حمیل و تعدادی از دستگاهها و سپاه شهرستان تامین خواهد شد.
 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز