پربیننده ها

آخرین اخبار

2. تير 1399 - 15:57   |   کد مطلب: 305889
‍ اسلام آبادخبر: پلیس راهور شهرستان با تخلف رانندگان خودروهای سنگین بعلت اخلال در عبور و مرور مرکز شهر برخورد و آنها را توقیف کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، صبح امروز چندین دستگاه کامیون سنگین با بیل مکانیکی مشغول بارگیری نخاله ساختمان تخریبی مدرسه تقاطع طالقانی در مرکز شهر اسلام آبادغرب شدند که باتوجه به اینکه در ساعت پرتردد ترافیکی روز در پر تردد ترین خیابان و مسیر میدان اصلی شهر  مستقر شده بودند، موجب تضییع حقوق شهروندان گردیده و حق عبور و مرور شهروندان شریف اسلام آبادی را ضایع کرده که باعث اعتراض شهروندان گردید. که حضور به موقع و با اقتدار پلیس راهور موجب برخورد با اخلالگران نظم عبور و مرور گردید.

 
سرهنگ جهانروز رئیس پلیس راهور اسلام آباد غرب در این رابطه گفت: دو دستگاه کامیون بعلت برهم زدن نظم عبور مرور و نداشتن مجوز ورود به محدوده ترافیکی در روز توقیف و به پارکینگ دلالت شدند.
وی افزود: تردد و توقف کامیون بدون مجوز قانونی در طول روز ممنوع است چون باعث افزایش ترافیک، تصادفات و اخلال در نظم عمومی می شود، قطع به یقین پلیس با قاطعیت با خودروهای متخلف که در معابر شهری تردد نمایند برخورد می کند.
 
برجی رئیس آموزش و پرورش اسلام آباد غرب گفت:مدرسه هاجر یک مدرسه فرسوده و تخریبی بوده که از سوی سازمان نوسازی مدارس به پیمانکار واگذار شده و پیمانکار می بایست نظم و مقررات عبور و مرور را رعایت نماید و جهت هر گونه اقدامی با پلیس راهور و شهرداری هماهنگی لازم را به عمل آورد.
تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران