پربیننده ها

آخرین اخبار

11. تير 1399 - 13:07   |   کد مطلب: 305931
فرماندار اسلام آباد غرب با همراهی سرپرست آبفا، بخشدار مرکزی و رئیس مالی امور آبفای اسلام آباد غرب از پروژه های آبرسانی روستاهای علی آباد و چالابکر بازدید به عمل آوردند.

به گزارش اسلام آباد خبر، در این بازدید،جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آباد غرب با تشکر از امور آبفای شهرستان بابت پیگیری و اجرای پروژه های زیر بنایی روستایی، خواستار تسریع در اجرا وبهره مندی روستاهای فوق از آب شرب با کیفیت شد.وی همچنین بر رفع نیاز آبی روستاهای فوق تاکید و خواستار در اولویت قرار دادن تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی شد.

 
در ادامه این بازدید میدانی،صفوی سرپرست امور آبفای شهرستان ضمن تقدیر از حضور فرماندار و بخشدار بیان نمود: پروژه روستاهای علی آباد و چالابکر شامل یک باب مخزن ۲۰۰ متر مکعبی، و موتور خانه ۲۸ متر مکعبی و ۱۳ کیلومتر لوله گذاری ۱۱۰ میلی متری از نوع پلی اتیلن، و یک باب مخزن ۵۰ متر مکعبی بین راهی می باشد.
 
وی خاطر نشان کرد: این پروژه با پیشرفت ۳۰ در صدی و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان میباشد که از محل اعتبارات ملی تامین می شود.
 
در ادامه پیگیری مشکلات آبرسانی روستای چالابکر، با توجه به حوزه مشترک آبرسانی این روستا و روستاهای شهرستان دالاهو، فرماندار و هیئت همراه با حضور در شهرستان دالاهو و با حضور مهندس امامی معاون عمرانی فرمانداری دالاهو، ومهندس تکنده سرپرست امور آبفای دالاهو به بررسی موانع و مشکلات موجود در این حوزه و بحث و تبادل نظر در خصوص حل مشکل این روستا پرداختند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر