پربیننده ها

آخرین اخبار

18. تير 1399 - 10:21   |   کد مطلب: 305954
رئیس کمیته امداد حمیل گفت:در راستای بهره مندی مددجویان کمیته امداد حمیل از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان جلسه تعامل بین این ارگانها برگزار شد.

 جمشید خدرویسی رئیس کمیته امداد حمیل در گفتگو با اسلام آباد خبر،  اظهار داشت ، در راستای امر اشتغال جوانان و آموزش مهارتهای شغلی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد حمیل، جلسه هم اندیشی کمیته امداد حمیل با مرکز فنی و حرفه ای اسلام اباد غرب برگزار شد.

وی عنوان کرد: گسترش اقدامات عملیاتی در سطح روستاهای شهرستان در خصوص نیاز سنجی افراد قادر به کار و برگزاری دوره های اموزش فنی و حرفه ای و ایجاد بازار فروش محصولات و خدمات ایجادی برای مددجویان تحت حمایت در اولویت کار امداد است.

 

خدرویسی گفت: کمیته ی امداد تلاش دارد از ظرفیتهای مراکز فنی و حرفه ای در بخش های خصوصی ، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلله عالی) برای اشتغال و توانمد سازی افراد تحت پوشش نهایت بهره را ببرد.

 

جمشید خدرویسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مبارزه با شیوع ویروس کرونا گفت: با مشارکت خیران نیک اندیش ۱۵۰۰ ماسک به صورت رایگان تولید و بین مددجویان ساکن در روستاهای حومه حمیل توزیع شد.

وی بیان داشت: این ماسک ها با همکاری مرکز نیکوکاری امامزاده حسن (ع) از پارچه‌های دولایه تولید شده که قابلیت شست‌وشو و استفاده مجدد را دارند.

 

رئیس کمیته امداد حمیل تصریح کرد: چنین کارهای خداپسندانه در شرایط سخت کنونی اثبات کننده این موضوع است که خیران و نیکوکاران حتی در شرایط حساس یار و یاور محرومان هستند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز