پربیننده ها

آخرین اخبار

2. مرداد 1399 - 15:06   |   کد مطلب: 305985
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از انتخاب اسلام آبادغرب به عنوان یکی از دبیرخانه های فعال کشور در طرح باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان کشور خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، 

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با اعلام این خبر گفت : در آیین اختتامیه چهارمین دوره باشگاههای کتابخوانی که روز چهارشنبه ۱ مرداد ساعت ۲۱ به صورت مجازی برگزار شد از طرف دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و از بین ۱۸۲۰ شهر و روستای شرکت کننده در طرح جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی (دبیرخانه اسلام آبادغرب ) به عنوان یکی از دبیرخانه های فعال کشوری معرفی شد.

وی این موفقیت را به مردم فرهیخته اسلام آبادغرب تبریک گفت و اظهار کرد:مجموعا 15 روستای استان کرمانشاه مورد تقدیر و حمایت دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفتتند که این تعداد 14 روستای آن متعلق به شهرستان اسلام آبادغرب می باشد.

وی افزود : سال گذشته با وجود اینکه ششمین دوره طرح روستاهای دوستدار کتاب در سطح ملی بود و اولین دوره حضور جدی روستاهای شهرستان در طرح بود اما به یمین همین طرح ، در حوزه روستایی برنامه های خوبی را به اجرا درآوردیم که این برنامه ها با حمایت بخشدارمرکزی اسلام آبادغرب و بخشدار حمیل اجرایی شد.

تمری افزود : در بین این 14 روستا تعدادی از روستاها از ظرفیت و پتانسیل اجرایی بالاتری برخوردار بودند و فعالیت قابل توجه تری نسبت به سایر روستاها داشتند و برخی از روستاها نیز تنها در طرح شرکت داشتند که البته نیاز است در این حوزه بیشتر تلاش و کوشش کنیم و نقاظ ضعف خود را اصلاح کنیم تا شاهد موفقیت بیشتر و قابل توجه روستاهای شهرستان و کسب عناوین ملی باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت : روستاهای باقرآبادعلیا، میرعزیزی شیان، قلعه شیان ، سوران علیا ، سوران سفلی ، چفته ، برزه ، قباد شیان از توابع بخش مرکزی و روستاهای کندهر، چهارمله سفلی، توه میانه ، گراوند، باریکه صادقی ، مله هار از توابع بخش حمیل مورد حمایت و تقدیر دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفتند.

وی در پایان افزود : این حمایت به شکل اهداء کتاب می باشد و بزودی از دهیان 14 روستا تقدیر خواهند شد و روستاهای برتر نیز معرفی می شوند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران