پربیننده ها

آخرین اخبار

4. مرداد 1399 - 12:32   |   کد مطلب: 305990
فرماندار اسلام آبادغرب از راه اندازی دبیرخانه دائمی سالروز حماسه مرصاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، جهانبخش حیدری فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب با تبریک 5 مرداد سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد گفت : یاد و خاطره دلاورمردان این عملیات همواره در اذهان جامعه ماندگار و جاودانه باقی خواهد ماند و این حماسه بزرگ پاسخی قاطع به پایان توهمات جریان نفاق بود. 

وی گفت : عملیات غرورآفرین مرصاد یادآور شجاعت و حماسه ملت ایران و به ویژه مردم شجاع شهر شهیدان مرصاداسلام آبادغرب است و مردم شریف این دیار با ایثارگری تمام نقشه توطئه آمیز منافقین را نقش بر آب کرده وخنی ساختند و کارنامه ای درخشان را از خود به نمایش گذاشتند.
 
حیدری افزود: مرصاد یکی از برجسته ترین صفحات تاریخ این شهر را رقم زده و بدون شک نسل های آینده به ایثار . فداکاری پدران و مادران خود در این عملیات افتخار خواهند کرد. 
 
فرماندار اسلام آبادغرب با تاکید بر توجه مدیران همه دستگاههای اداری مبنی بر توجه هر چه بیشتر به این رویداد گفت : باید با برنامه ریزی مناسب و گسترده و استفاده از همه ظرفیت ها یاد و خاطره این حماسه بزرگ را نگه داشت.
 
وی ادامه داد: به منظور ساماندهی فعالیت مختلف و مرتبط با عملیات مرصاد و برجسته کردن نقش شهرستان تصمیم بر این گرفته شد تا دبیرخانه دائمی بزرگداشت عملیات مرصاد در شهرستان اسلام آبادغرب راه اندازی شود و این دبیرخانه برنامه های مرتبط با مرصاد را پیگیری و اجرایی نماید. 
 
حیدری  در پایان افزود: امیدواریم با راه اندازی این دبیرخانه بتوانیم نقش ویژه ای که شهرستان اسلام آبادغرب در جریان عملیات مرصاد داشته معرفی کنیم .

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر