پربیننده ها

آخرین اخبار

9. مرداد 1399 - 16:46   |   کد مطلب: 306008
بمناسبت سی و دومین سالگرد عملیات پیروزمند مرصاد صورت گرفت؛
دیدار مسئولین دالاهو با خانواده شهدا و ایثارگران عملیات مرصاد
به مناسبت سی و دومین سالگرد عملیات مرصاد، مسئولین دالاهو با خانواده شهدا و ایثارگران عملیات مرصاد در این شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  به مناسبت سی و دومین سالگرد عملیات پیروزمند مرصاد، حجت الاسلام ساداتی امام جمعه، کرم محمدی فرماندار و خانم خاموشی رییس بنیاد شهید شهرستان دالاهو در منزل شهید والا مقام اسداله زمانی حضور یافتند.

 

در این دیدار ، حجت اله السلام ساداتی بااشاره به جایگاه شهید در قرآن، بیان داشت: شهدا در نزد خداوند جایگاهی رفیع دارند و شهید همیشه زنده و جاوید است.

 

کرم محمدی فرماندار دالاهو نیز اظهار داشت : در عملیات مرصاد علاوه بر نیروهای فداکار و رشید ارتش ، سپاه ، بسیج، انتظامی و امنیتی، بسیاری از مردم از اقوام و مذاهب مختلف از جای جای استان خود را به تنگه مرصاد رساندند.

 

وی تصریح کرد: عملیات مرصاد تجلی عینی اتحاد ملی و انسجام همه اقوام و مذاهب در دفاع از انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور بود.

 

وی در ادامه به رشادت تیز پروازان هوانیروز و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره و افزود : از جان گذشتگی و حمایت های شجاعانه عقابان تیز چنگ نیروی هوایی وهوانیروز نقطی عطفی در تاریخ دفاع مقدس است که در عملیات مرصاد به زیباترین وجه ممکن به منصه ظهور رسید.

 

محمدی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خلبان شهید اسداله زمانی و همه شهدای این عملیات گفت نمیتوان از مرصاد سخن گفت و نام فرمانده این عملیات ، یعنی امیر سپهبدعلی صیاد شیرازی را ذکر نکرد، رحمت خدا براو وهمه قهرمانان همیشه جاوید کشور.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران