پربیننده ها

آخرین اخبار

22. مرداد 1399 - 14:07   |   کد مطلب: 306032
فرمانداردالاهو گفت: مراسم محرم را بر اساس نقشه راهی که مقام معظم رهبری ترسیم فرموده اند، انجام خواهیم داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، جلسه ستاد کرونای شهرستان دالاهو به ریاست محمدی فرماندار دالاهو در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

 

در این جلسه ابتدا دکتر عزیزی و مهندس شاهمرادی مسولین بهداشت و درمان شهرستان دالاهو ، و همچنین خانم اکبری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گزارشی از اقدامات انجام گرفته و آخرین وضعیت شهرستان اعلام نمودند.

 

در ادامه جلسه کرم محمدی فرماندار دالاهو گفت: در ارتباط با برپایی مراسم ماه محرم ، مسئولین شهرستان بر اساس نقشه ترسیمی مقام معظم رهبری عمل خواهند کرد.

 

وی در ادامه با قرائت فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند : همه سوگواران حسینی، هیاتها، و مداحان موظف هستند هرچه ستاد ملی کرونا اعلام می کند ، عمل کنند‌و بنده هرچه آنها لازم بدانند مراعات خواهم کرد، گفت: تکلیف همه ما بعنوان برگزار کنندگان مراسمات محرم روشن است . همه ما رهروان و عاشقان مکتب امام حسین (ع) هستیم و با حفظ و رعایت دستور العملهای ستاد ملی کرونا این مراسم را بر پا خواهیم نمود.هیچ هیاتی حق ندارد خارج از ضوابط ستادملی مبارزه با کرونای کشور اقدام نماید.

 

وی با اشاره به گزارش رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر وضعیت مطلوب فعلی شهرستان افزود: این وضعیت مرهون همکاری و همراهی بزرگوارانه مردم شریف شهرستان دالاهو و سپس زحمات شبانه روزی عزیزان مجموعه بهداشت و درمان است.از همه این عزیزان صمیمانه تشکر می کنم و خاضعانه استدعای تداوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دارم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی