پربیننده ها

آخرین اخبار

10. شهريور 1399 - 14:35   |   کد مطلب: 306077
رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب مطرح کرد:
توزیع بیش از 8 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام حسینی اسلام آبادغرب
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: مرحله دوم طرح مواسات و همدلی وپویش ایرانیان بیش از 8 هزار پرس غذای گرم و همچنین ۱۲۰۰ بسته معیشتی در بین ؛ مددجویان محترم توزیع گردیده است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اسلام آباد غرب در گفتگو با   اسلام آباد خبر،  اعلام کرد :در  شروع مرحله دوم طرح مواسات و همدلی  وپویش ایرانیان و به دنبال لبیک به فرامین مقام معظم رهبری کمیته امداد امام خمینی شهرستان در قالب دو طرح اطعام حسینی و احسان حسینی اقدام به فعالیت نموده و با راه‌اندازی چهار آشپزخانه در کانون فرهنگی تربیتی شهید صادقی امداد شهرستان و مراکز نیکوکاری این شهرستان ؛ تاکنون بیش از 8 هزار پرس غذای گرم و همچنین ۱۲۰۰ بسته معیشتی در بین  ؛ مددجویان محترم توزیع گردیده است.

 

وی افزود: همه روزه در دو وعده ناهار  و شام با همت خیرین  سخاوتمند شهرستان در اکثر نقاط شهر خصوصاً مناطق حاشیه نشین شهر و  مناطق محروم در روستا؛ حال توزیع نذورات در بین مددجویان هستیم.

 

بیگ زاده خاطرنشان کرد که با همت امام جمعه شهرستان و فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان ؛۵۰۰ قطعه  مرغ و ۱۰ کیسه برنج در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت غذای گرم پخت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بین  مددجویان و نیازمندان توزیع شده است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر