پربیننده ها

آخرین اخبار

17. شهريور 1399 - 13:34   |   کد مطلب: 306093
فرماندار اسلام آبادغرب از فعالیت ۱۸۳ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه اسلام‌آبادغرب و دالاهو خبرداد و گفت: بیش از سه هزار دست اندر کار انتخابات عهده دار این مهم هستند.

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد: ببیش از 3 هزار نفر عوامل اجرائی، نظارتی و دست اندرکاران انتخابات در روز 21 شهریور در شهرستان های اسلام‌آبادغرب و دالاهو،  مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را عهده دار هستند.

 

فرماندار شهرستان با بیان این مطلب گفت: در حوزه انتخابیه اسلام‌آبادغرب و دالاهو ۱۸۳ شعبه شهری، روستایی، ثابت و سیار در نظر گرفته شده که از این تعداد 55 شعبه مربوط به شهرستان دالاهو و 128 شعبه مربوط به اسلام آبادغرب و حمیل می باشد.

 

حیدری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است، اعلام کرد: فرایند انتخابات از ساعت 8 صبح روز جمعه 21 شهریور آغاز و در ساعت 18 عصر خاتمه می یابد و بنا بر تصمیمات اتخاذ شده قابل تمدید نمی باشد.

 

 

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب تأکید نمود:  با توجه به عدم امکان تمدید زمان رای گیری، مردم عزیز زمان حضورخود را در پای صندوقهای رای برنامه ریزی نمایند و در فرصت 10 ساعته رای خود را به صندوق بیندازند.

 

 در مرحله اول انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که روز دوم اسفند 98 برگزار شد؛ آقایان مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافتند که روز جمعه ۲۱ شهریور ماه در مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این دو  کاندیدا از حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو  با هم به رقابت خواهند پرداخت.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران