آخرین اخبار

1. مهر 1399 - 14:18   |   کد مطلب: 306135
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب با تشریح برنامه های هفته دفاه مقدس، گفت: نسل جوان امروز ما باید در پشت خاکریز جبهه های جنگ نرم برابر هجمه دشمنان اسلام و نظام ایستادگی و مبارزه نمایند

 سرهنگ فرامرز باوندپور در گفتگو با اسلام آباد خبر، با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم شهیدپرور اسلام آبادغرب و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: دفاع مقدس  نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، ضمن تأکید بر بزرگداشت یاد شهدا و تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان جبهه و شهادت  اظهار کرد: پیشکسوتان دفاع مقدس در سخت ترین ایام امتحان خود را پس داده اند، و کوله باری از تجربیات دفاع مقدس هستند که در سخت ترین تهدیدها در خدمت نظام بوده و حامی ولایت بوده اند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ کارنامه دفاع مقدس پر از افتخار است، خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشور مدیون رشادت ها  و جان گذشتگی شهدا و ایثارگران است، و امیدوارم که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

 

وی با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: امسال در هفته دفاع مقدس بیش از 20 عنوان برنامه  متنوع فرهنگی تدارک دیده شده است  که سعی شده بخاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت هرچه بیشتر فاصله اجتماعی برنامه ها در سطح  حوزه های مقاومت و روستا ها برای فراگیر شدن فضای دفاع مقدس اجرا شود.

 

سرهنگ باوندپور عنوان کرد:  فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس به دشمن نشان داد که گزینه نظامی بر ملت ایران کارایی ندارد و امروز با پیشرفت تکنولوژی دفاعی دشمنان جرأت تعرض به میهن اسلامی مان را به خود نمی دهند.

 

وی با اشاره به هجمه های دشمن از طریق جنگ نرم، دشمن امروز سلاح خود را به سمت اعتقادات و تفکر ما نشانه رفته است و قصد نفوذ و ایجاد اختلاف در جامعه اسلامی را دارد، لذا همانطور که در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر دشمن ایستادگی کردیم،نسل جوان امروز ما باید در  پشت خاکریز جبهه های جنگ نرم  برابر هجمه دشمنان اسلام و نظام ایستادگی و مبارزه نمایند و به مدد الهی و با پیروی از مکتب امام حسین(ع) و مکتب شهید قاسم سلیمانی دشمنان شکست خواهند خورد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسلام آباد غرب با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری، بر استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی جهت برنامه های فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی تأکید نمود.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب