پربیننده ها

آخرین اخبار

27. مهر 1399 - 16:36   |   کد مطلب: 306223
رئیس آموزش و پرورش اسلام آبادغرب بر لزوم برنامه ریزی جهت استفاده مطلوب تر از سامانه شاد و تهیه بسته های آموزشی توسط آموزگاران تاکید کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به منظور پیگیری مسائل آموزشی در زمان قرنطینه و رفع مشکلات و مدارس، امروزجلسه شورای معاونین شهرستان با موضوع پیگیری مسائل آموزشی در زمان قرنطینه و رفع مشکلات و موانع موجود و نیز جابجایی مدرسه بزرگسالان قمر بنی هاشم در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان تشکیل گردید.

 

جمال الدین برجی رئیس آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در ابتدای این جلسه با اشاره به شیوع پیک جدید کرونا و قرار گرفتن اسلام آباد در شرایط حاد بر لزوم رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی در محیط اداره و مدارس تاکید نمود.

 

وی در ادامه بر لزوم برنامه ریزی جهت استفاده مطلوب تر از سامانه شاد اشاره نمود و با توجه مشکلات مدارس روستایی در زمینه استفاده از سامانه شاد از معاونین و کارشناسان آموزش خواست تا با استفاده از وسایل کمک آموزشی و تهیه بسته های آموزشی توسط آموزگاران و دبیران پر تلاش مانع کند شدن روند آموزش گردند.

 

در ادامه جلسه بنا به درخواست کارشناس امور شاهد و ایثارگران در خصوص اینکه مدرسه ایثارگران مالک اشتر جرء مدارس خاص بوده و باید به صورت یک نوبته فعالیت نماید لذا جهت جابجایی مدرسه بزرگسالان قمر بنی هاشم از شیفت مقابل مدرسه ایثارگران تصمیم گیری شد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران