پربیننده ها

آخرین اخبار

29. مهر 1399 - 14:54   |   کد مطلب: 306233
روزنامه اعتماد همان جریده اصلاح طلبی که پیشنهاد کناره گیری روحانی را مطرح کرده است حالا به منتقدان رئیس جمهور و عملکرد دولت دوازدهم حمله می کند.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اصلاح طلبان ارتباط ضدونقیضی با افکارعمومی دارند و از این رو اعتبار خود را به شدت از دست داده اند. این دوگانگی رفتار در حمایت از دولت و جداسازی خود ازدولت به خوبی نمود دارد.

اخیرا یکی از اصلاح طلبان شاخص در یادداشتی از استعفای رئیس جمهور در روزنامه اعتماد نوشت.
 
«عباس عبدی» تئوریسین این جناح سیاسی با تاکید می کند این پیشنهاد با هدف گشودن راهی برای حل مشکلات و نه اعتراض‌ بر پیشنهاد کناره گیری رئیس جمهور است.
 
وی در این باره نوشت: « از این رو حالا که اصولگرایان غالب، قدرت و اراده استیضاح را ندارند، پیشنهاد می‌کنم که روحانی شخصا دست به کار شود. کنار رفتن نه به معنای اعتراض، بلکه به معنای گشودن راه‌ برای حل ماجرا. متاسفانه در ایران استعفا هم به سرنوشت طلاق دچار شده است. هر زوجی که طلاق می‌گیرند، حتما باید با دشمنی و نفرت و کینه‌ورزی و بدگویی حتی زد و خورد و دعوا همراه باشد، در حالی که می‌توان دوستانه هم طلاق گرفت، اگر دو نفر متوجه شدند که به هر علتی نمی‌توانند با یکدیگر زندگی کنند می‌توانند دوستانه و مدنی از یکدیگر جدا شوند. »
 
جالب اینجاست که اخیرا با توجه به صحبت های جنجالی رئیس جمهور انتقادات نسبت به وی  افزایش یافت. اما اصلاح طلبان در برابر این انتقادات رویه قابل توجهی را پیش گرفتند که 180 درجه با موضع پیشنهاد کناره گیری رئیس جمهور تفاوت دارد.
 
 
روزنامه اعتماد همان جریده اصلاح طلبی که پیشنهاد کناره گیری روحانی را مطرح کرده است حالا به منتقدان رئیس جمهور و عملکرد دولت دوازدهم حمله می کند.
 
به نظر می رسد این جریان سیاسی خود نیز در سردرگمی خاصی فرو رفته است و با رفتار کاملا ضدونقیض به افکارعمومی نشان می دهد انتقادات از دولت برای این جریان تنها نمایش است.
 
اصلاحات نه تنها در زمینه حمایت از دولت سبب ساز وضعیت موجود کشور است بلکه راهبردی هم که دولت روحانی خصوصا در گره زدن منافع ملی کشورمان به مذاکرات با غرب پیش برد نیز یک راهبرد کاملا اصلاح طلبانه بود و اصلاح طلبان اگر دوباره با هر شخصیت و فردی مسئولیت اجرایی کشور را بیابند بازهم با همین استراتژی حرکت خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
 
 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران