پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آبان 1399 - 19:28   |   کد مطلب: 306265
دادستان اسلام آبادغرب گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا، ۱۱ قلیانسرا در اسلام آبادغرب پلمب و بیش از 200 حقه قلیان از این اماکن جمع آوری شد.

سید سجاد ملایری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آبادغرب  در گفتگو با  اسلام آباد خبر، ازپلمپ ۱۱ قلیانسرا  در راستای پیشگیری از شیوع کرونا در اسلام آبادغرب خبر داد.

 

 

وی افزود: در راستای اجرای تصمیمات ستاد مقابله با کرونای شهرستان با دستور دادستانی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی شهرستان با همکاری یگان امداد ، کلانتری ها و بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان اسلام آبادغرب، بیش از200 حقه قلیان از 11 قلیان سرا کشف و ضبط گردید.

 

 

دادستان شهرستان گفت: جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دستور امحای این قلیان ها در محل صادر شد و هشدار داد: اماکنی که مجددا" به باز نمودن قلیانسرا ها اقدام نمایند نسبت به تشکیل پرونده قضایی درباب تهدید علیه بهداشت عمومی با قاطعیت با ایشان برخورد خواهد شد و در صورت داشتن جواز، مجوز آنها نیز ابطال خواهد شد.

 

 

وی از عموم مردم درخواست نمود: در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا با ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در شهرستان همکاری و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند.

 

 

دادستان عمومی و انقلاب اسلام آبادغرب از تلاش فرمانده انتظامی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی شهرستان و بهداشت محیط شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران