پربیننده ها

آخرین اخبار

26. آبان 1399 - 15:32   |   کد مطلب: 306349
فرماندار دالاهو با اعلام برخورد قانونی با بانیان تجمع در مراسمات عزا و عروسی در دالاهو، از فداکاری مجموعه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر نمود.

به گزارش اسلام آباد خبر، کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو در بیست و سومین جلسه ستاد کرونای شهرستان دالاهو گفت: در هنگامه ای که جمهوری اسلامی ایران در محاصره شدید و همه جانبه اقتصادی آمریکا و هم پیمانانش قرار دارد، فداکاری مجموعه بهداشت و درمان ارزشمند، ماندگار و شایسته صمیمانه ترین سپاس هاست. 

 

وی افزود: بازگشت به وضعیت عادی و پرهیز از گرفتار شدن در باتلاق دردناک بیماری کرونا، اهتمام و جدیت همه ما در رعایت دستورالعمل های بهداشتی طلب می کند.

 

محمدی عنوان کرد: برای اینکه بازار و محل کسب و کارمردم و ادارات به تعطیلی کشانیده نشوند،باید تجمعات در مراسم شادی و عزا تعطیل گردند.این هم به همراهی توام با احساس مسئولیت آحاد مردم بستگی دارد.

 

وی تصریح کرد: هرکسی بانی دعوت و تجمع و برپایی مراسم تشییع و تدفین و همچنین عروسی شود، براساس قانون تحت پیگرد قرار خواهد گرفت و بهداشت و درمان مکلف به شکایت است و در این راه از حمایت قاطع مجموعه شریف قضایی شهرستان برخوردار هستند. 

 

فرماندار دالاهو از تلاش های خبرنگاران و فعالان عرصه قلم در همراهی با ستاد کرونای شهرستان تقدیر و تشکر نمود و اعلام کرد: پنهان نمودن ابتلای به بیماری کرونا توسط بخشی از افراد مبتلا، یکی از دلایل گسترش شیوع این ویروس و اجحاف در حق دیگران و عملی غیر اخلاقی و مذموم است.

 

  در این ابتدای جلسه دکتر عزیزی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دالاهو آخرین وضعیت شهرستان را ارائه و اعلام نمود: تا کنون بیش از 1600نفر به مرکز 16 ساعته مبارزه با کرونای شهرستان مراجعه و 154 نفر در بیمارستان بستری گردیده اند. وی وضعیت شهرستان دالاهو را قرمز و خواهان همکاری آحاد مردم ودستگاههای ذیربط با حوزه ی بهداشت و درمان گردید.

 

در ادامه این جلسه مواردی به تصویب رسید که می توان از تصویب: تداوم هر روزه گشت های مشترک، تعطیلی و پلمپ واحدهایی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند،برخورد قاطع قانونی با بانیان تجمعات در مراسم شادی و همچنین تشییع و تدفین و ختم اموات،گندزدایی و ضدعفونی محیط توسط شهرداری ها و دهیاری ها و همچنین محیط ادارات، نام برد.

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران