پربیننده ها

آخرین اخبار

27. آبان 1399 - 16:54   |   کد مطلب: 306358
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اهدای کمک ‌هزینه خرید جهیزیه به نوعروس تحت حمایت توسط خیر اسلام آبادی
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب گفت: یک خیر اسلام آبادی 10 میلیون تومان کمک‌هزینه خرید جهیزیه به نوعروس نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اسلام آباد غرب اهداء کرد.

محمد بیگزاده رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با  اسلام آباد خبر، همزمان با آخرین روزهای ماه ربیع الاول با اشاره به اعیاد این ماه به‌ویژه میلاد رسول گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: این روزها روزهای شادی شیعیان است و شاد کردن دل مؤمنان که سفارش مؤکد بزرگان دین است از مسیر کمک به زدودن بار خاطر آن‌ها گذر می‌کند.

 

وی افزود: گرانی کالاها علاوه بر سخت کردن معیشت نیازمندان مشکل بزرگی برای تأمین جهیزیه نوعروسان این خانوارهای آبرومند ایجاد کرده است و کمک به آن‌ها و کاستن از فشار روحی و روانی ناشی از ناتوانی در تأمین مخارج اعضای خانواده به‌ویژه تهیه جهیزیه نوعروسانشان یکی از بهترین کارهایی است که در این روزها برای شاد کردن دل مؤمنان می‌توان انجام داد.

 

بیگزاده در پایان اظهار داشت: بااین‌وجود تأمین جهیزیه آبرومندانه برای این نوعروسان بدون همکاری و همیاری خیران گران‌قدر و مردم فهیم شهرستان میسر نخواهد شد و در این زمینه اقدام خیر عزیز اسلام آبادی که امروز 10 میلیون تومان را به این نوعروس اختصاص داد می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای افزایش سطح کمک‌های سایر فعالان عرصه خیر و احسان در این زمینه باشد.

 

 

 گفتنی ست؛ خیر اسلام آبادی کمک‌هزینه خرید ۱۰ میلیون تومانی جهت خریدجهیزیه یک دستگاه تلویزیون ال ای دی اسنوا ؛اجاق گاز خوراک پزی؛ میز غذاخوری ؛ یک دستگاه بخاری ایمن گاز به نوعروس نیازمنداسلام آبادی پرداخت کرد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران