پربیننده ها

آخرین اخبار

4. آذر 1399 - 15:16   |   کد مطلب: 306401
رایزنی‌ها برای ساخت سری هفتم سریال پایتخت همچنان ادامه دارد اما زمزمه های مختلفی درباره حواشی ساخت پایتخت به گوش می رسد.

به گزارش اسلام آباد خبر،به گزارش خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سریال پایتخت همواره یکی از مجموعه های مطرح صدا و سیما بوده که بلافاصله بعد از تمام شدن هر فصل، گمانه زنی ها برای ساخت فصل بعدی این سریال در محافل مختلف شکل می گیرد.

پس از ناتمام ماندن فصل ششم سریال پایتخت به بهانه شیوع ویروس کرونا، حالا زمزمه هایی درباره ساخت سریال پایتخت ۷ به گوش می رسد.

ظاهرا بنابر تصمیمات گرفته شده، قرار است این فصل از پایتخت مانند فصل ششم، زیر نظر بخش بازرگانی سازمان صدا و سیما تولید شود.

نکته قابل توجه اینکه قرار گرفتن ساخت این سریال زیر نظر بخش بازرگانی سازمان، احتمالا منجر به حاشیه هایی می شود که فصل ششم پایتخت نیز با آن دست به گریبان بود؛ حاشیه هایی مانند عدم نظارت بر محتواهای پخش شده و ناتمام ماندن سریال.

همین حاشیه ها باعث شد تا رئیس سازمان صدا و سیما رسما در نامه ای ضمن انتقاد از برخی محتواهای پخش شده، درخواست پیدا کردن عوامل نفوذی را مطرح کند.

البته این تنها زمزمه شنیده شده از پایتخت ۷ نیست؛ ظاهرا یکی از عوامل تاثیرگذار ساخت سریال که جزو بازیگران اصلی نیز هست، درخواست مبلغ هنگفتی برای حضور در فصل جدید این سریال کرده است.

گفته می شود آقای بازیگر تقاضای مبلغ ۷ میلیاردی برای حضور در این سریال را مطرح کرده؛ البته مذاکرات برای اصل ساخت سری جدید و همچنین مبلغ دستمزد عوامل و ... همچنان ادامه دارد.

نکته دیگر قابل توجه زمان پخش این سریال است که همچنان مذاکره برای آن ادامه دارد؛ به دلیل آماده شدن سریال «نون خ ۳» احتمالا این سریال کاندید اصلی پخش نوروزی تلویزیون خواهد بود و پایتخت در صورت ساخته شدن، در موعد دیگری پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران