آخرین اخبار

9. آذر 1399 - 15:28   |   کد مطلب: 306434
فرماندار اسلام آبادغرب در جریان بازدید از راهدارخانه شهرستان گفت: اعضای مدیریت بحران باید آمادگی کامل برای مدیریت حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها را داشته باشند.

به گزارش اسلام آباد خبر، جهانبخش حیدری فرماندار اسلام ابادغرب در بازدید از راهدارخانه شهرستان اظهار داشت: تا به امروز میزان بارندگی ها در سال جاری آبی به ۹۳ میلیمتر میرسد و امیدوارم در ادامه سال ، شاهد بارندگی های پر باری برای شکوفایی طبعیت و به خصوص کشاورزی و تقویت و تامین منابع زیر زمینی باشیم.

 

 

وی افزود: در جریان بارندگی ها ،احتمال جاری شدن سیل وجود دارد و لذا ضمن اینکه اعضای مدیریت بحران شهرستان باید از آمادگی کافی برای مواجه شدن و مقابله باحوادث ناشی از آنها برخوردار باشند ، در کنار آن رعایت اصول ایمنی  بوسیله مردم فهیم شهرستان از ضرورتهایی است که باید مورد اهتمام جدی قرار گیرد.

 

 

فرماندار اسلام ابادغرب در پایان ضمن تاکید ویژه بر آمادگی راهدارخانه ها ابراز داشت: نقش راهدار خانه ها را در کنار پلبس راه در حفظ و نگهداری راهها و همچنین بازگشایی محورهای مواصلاتی در موقع بارندگی برف و وقوع کولاکها بسیارمهم و برجسته است و در حال حاضر برای انجام این ماموریت خطیر باید با برنامه ریزی لازم درجهت تمهیدات کافی قدم برداشت.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران