آخرین اخبار

16. دى 1399 - 15:56   |   کد مطلب: 306602
به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان صورت گرفت؛
تجلیل از برگزیدگان مسابقه دلنوشته نویسی مرد میدان در اسلام آبادغرب
به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان از برگزیدگان مسابقه دلنوشته نویسی مرد میدان در اسلام آبادغرب تجلیل بعمل آمد.

به گزارش اسلام آباد خبر، در راستای سلسه برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان اسلام آبادغرب از برگزیدگان مسابقه دلنوشته نویسی مرد میدان نجلیل  بعمل آمد.

 

در این مسابقه که با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب، دفتر تسهیلگری منطقه شهرستانی برگزار شد، خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: شخصیت سردار سلیمانی در تاریخ معاصر ایران بی نظیر و کم نظیر است و سردار سلیمانی مورد احترام تمام گروهها و جریان ها در ایران بوده و هست. 

 

تمری افزود: امروز شاهد هستیم هنرمندان و علاقمندان به سردار سلیمانی در قالب های مختلف ارادت خود را به سردار سلیمانی نشان می دهند و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان اسلام آبادغرب نیز در این راستا اقدامات ارزشمندی را به انجام رسانده اند و نمونه این کار مسابقه دلنوشته نویسی مرد میدان بود که امروز شاهد تقدیر از نفرات شرکت کننده در این مراسم بودیم. 

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز