آخرین اخبار

22. دى 1399 - 13:55   |   کد مطلب: 306625
مدیرجهاد کشاورزی اسلام آبادغرب در جلسه برنامه‌ریزی کشت چغندر در سال جاری گفت: بسته حمایتی چغندرقند در سال جاری باید به طور شفاف به کشاورزان ارائه شود و تعاملات باید به شکلی باشد، که کشاورزان متضرر نشوند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  جلسه ای در خصوص برنامه ریزی جهت کشت چغندرقند در سال جاری با حضور مهندس کریمی مدیر جهاد کشاورز شهرستان، رئیس کارخانه قند، امور آب، مسئولین مراکز و کارشناسان اداره تولیدات گیاهی شهرستان در محل مدیریت جهاد  کشاورزی اسلام آباد غرب برگزار شد.

مهندس کریمی مدیرجهاد کشاورزی اسلام آبادغرب در این جلسه گفت: در برنامه‌ریزی کشت چغندرقند، تعاملات باید به شکلی باشد، که کشاورزان متضرر نشوند و به کارخانجات قند اجحاف نشود.

 

وی تاکید کرد: کمیته "کاشت چغندر قند " با هدف آسیب شناسی کاشت سال گذشته و برنامه‌ریزی جهت کاشت آتی تشکیل شود.

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان افزود: در این کمیته با در نظر گرفتن زنجیره تولید چغندر قند ، برنامه‌ریزی دقیق مرحله به مرحله کاشت، داشت و برداشت انجام شود و نقش هر کدام از حلقه‌های زنجیره تولید به طور مشخص تعیین و به تصویب نهایی برسد.

 

مهندس کریمی با اشاره به اینکه سال گذشته، سالی نسبتا خوب در کشت چغندر قند داشتیم، گفت: بسته حمایتی چغندرقند در سال جاری باید به طور شفاف به کشاورزان ارائه شود، چرا که به دنبال شفاف سازی برای کشاورزان هستیم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز