آخرین اخبار

22. دى 1399 - 14:55   |   کد مطلب: 306626
مدیر اداره آموزش و پرورش اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اعلام آمادگی بازگشایی مدارس با جمعیت کمتر از 50 نفر در اسلام آبادغرب
مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب گفت: به کلیه مدارس ابتدایی و مدارس با جمعیت کمتر از 50 نفر و نیز هنرستان های فنی و حرفه ای اعلام نموده ایم که آمادگی کامل جهت حضور دانش آموزان از اوایل بهمن ماه در کلاس و کارگاه با رعایت شرایط اعلام شده را داشته باشند .

به گزارش اسلام آباد خبر، جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش با حضور مدیر و معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان امروز دوشنبه بیست و دوم دی ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.

 

جمال الدین برجی مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در ابتدای این جلسه با اشاره به کنترل نسبی شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن شهرستان در وضعیت آبی اظهار داشت : این مدیریت آمادگی کامل دارد تا مطابق دستور وزارت متبوع و نیز اداره کل محترم جهت برگزاری کلاس های پایه های اول و دوم دبستان و نیز مدارس روستایی و عشایری زیر 50 نفر و کارگاه های مدارس فنی و حرفه ای بر اساس دستورالعمل های ابلاغی اقدام نماید.

 

وی افزود: به کلیه مدارس ابتدایی و مدارس با جمعیت کمتر از 50 نفر و نیز هنرستان های فنی و حرفه ای اعلام نموده ایم که آمادگی کامل جهت حضور دانش آموزان از اوایل بهمن ماه در کلاس و کارگاه با رعایت شرایط اعلام شده را داشته باشند و از این نظر هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

 

مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب ابراز امیدواری کرد: با تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت در کشور و با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم بزودی شاهد کنترل کامل و مهار ویروس کرونا و به دنبال آن شاهد بازگشایی کلیه مدارس و حضور سراسر نشاط دانش آموزان و فرهنگیان در سنگر تعلیم و تربیت باشیم.

 

در پایان نمایندگان شبکه بهداشت و درمان نیز با استماع سخنان مدیر و معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش اعلام نمودند شرایط را برای بازگشایی مدارس در سطح شهرستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مهیاست و شبکه بهداشت و درمان آماده همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش در این زمینه می باشد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر