اولین اثر و نتیجه انتخابات به خود مردم باز می‌گردد/ مردم میدان‌دار و صحنه گردان اصلی هستند

کد خبر: 306933
|
18:19 - 1400/03/28
نسخه چاپی
اولین اثر و نتیجه انتخابات به خود مردم باز می‌گردد/ مردم میدان‌دار و صحنه گردان اصلی هستند
اولین اثر و نتیجه انتخابات به خود مردم باز می‌گردد/ مردم میدان‌دار و صحنه گردان اصلی هستند : رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت انداختن آرا خود به صندوق های رای در حسینیه امام خمینی (ره)، فرمودند: امروز متعلق به مردم است وهر کاری که ملت ایران امروز تا شب انجام بدهند از حضور در کنار صندوق رای و دادن رای، این سازنده آینده و تعیین کننده سرنوشت چند ساله آنهاست. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ،به گزارششبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز 28 خرداد در نخستین دقایق آغاز رای گیری در سراسر کشور، آرا خود را در حسینه امام خمینی (ره) به صندوق انداختند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پس از انداختن رای خود به صندوق فرمودند: امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند.

ایشان با بیان اینکه مردم هستند که با حضور در کنار صندوق‌های رای و با دادن رای در واقع تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سالهای آینده معین می‌کنند افزودند: امروز متعلق به مردم است وهر کاری که ملت ایران امروز تا شب انجام بدهند از حضور در کنار صندوق رای و دادن رای، این سازنده آینده آنهاست و تعیین کننده سرنوشت چند ساله آنهاست.

حضرت آیت الله خامنهای با بیان اینکه درست به همین دلیل است که عقل و خرد انسان حکم می‌کند که در این آزمون بزرگ ملی و سراسری همه شرکت کنند ادامه دادند: اینکه ما دعوت می‌کنیم مکرراً مردم را به حضور در انتخابات، اولین اثر و نتیجه آن حضور به خود مردم برمی‌گردد.

رهبر انقلاب فرمودند: البته با حضور مردم، کشور و نظام جمهوری اسلامی هم امتیازات بزرگی را در عرصه بین‌المللی به دست می ‌آورد. لکن آنکه اول منتفع می‌شود از این رای دادن خود مردم است.

ایشان ادامه دادند: بیایید و تشخیص بدهید و انتخاب کنید و را‌ی بدهید، این چیزی است که برای آینده کشور و برای آینده یکایک مردم دارای اهمیت است.

انتهای پیام/ک

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد