المپیک توکیو| پیام تبریک رئیس جمهوری به ورزشکاران ایرانی مدال آور

کد خبر: 307151
|
16:16 - 1400/05/15
نسخه چاپی
المپیک توکیو| پیام تبریک رئیس جمهوری به ورزشکاران ایرانی مدال آور
المپیک توکیو| پیام تبریک رئیس جمهوری به ورزشکاران ایرانی مدال آور : رئیس جمهور در پیامی، موفقیت ۳ ورزشکار مدال آور کشورمان در المپیک توکیو را در کسب مدال های نقره و برنز این مسابقات، تبریک گفت. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ، به گزارششبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکترسیدابراهیم رئیسی موفقیت ۳ ورزشکار مدال آور کشورمان در المپیک توکیو ۲۰۲۰ را در کسب مدال های نقره و برنز این مسابقات، تبریک گفت.

رئیس جمهوری در پیام تبریک خود خطاب به مدال آوران المپیک، ورزشکاران کشورمان را به عنوان سفیران فرهنگی و افتخار آفرینان کشور معرفی و ابراز امیدواری کرد موفقیت نمایندگان ورزش کشور در صحنه های داخلی و بین المللی تداوم یابد.

علی داودی و حسن یزدانی با کسب مدال نقره در رشته های وزنه برداری و کشتی آزاد و محمدهادی ساروی با کسب مدال برنز در رشته کشتی فرنگی، ۳ ورزشکار کشورمان هستند که در ادامه رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به کسب مدال شدند .

با ۲ مدال طلای جواد فروغی و محمدرضا گرایی در رشته های تیراندازی و کشتی فرنگی که در این رقابت ها بدست آمد، مجموع مدال های ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عدد ۵ رسید.

انتهای پیام/