اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با سانتاکلارا/ پیشنهاد ۷۵۰ هزار یورویی برای رضایتنامه مغانلو!

کد خبر: 307192
|
18:48 - 1400/06/01
نسخه چاپی
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با سانتاکلارا/ پیشنهاد ۷۵۰ هزار یورویی برای رضایتنامه مغانلو!
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با سانتاکلارا/ پیشنهاد ۷۵۰ هزار یورویی برای رضایتنامه مغانلو! : باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با سانتاکلارا برای جذب دائمی مهاجم خود اطلاعیه ای منتشر کرد. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ، به گزارششبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای در خصوص مذاکره این باشگاه با سانتاکلارای پرتغال برای جذب شهریار مغانلو منتشر کرد.

در اطلاعیه پرسپولیس که در رسانه رسمی باشگاه منتشر شده، آمده است: چند روزی است که شایعه شده باشگاه پرسپولیس موضوع جذب دائمی یا قرضی شهریار مغانلو را پیگیری نمی‌کند و این موضوع را به دست فراموشی سپرده است.

برای تنویر افکار عمومی، به عرض می‌رساند؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس با ارسال دو نامه به باشگاه پرتغالی، درخواست‌های خود را عنوان کرد و همچنان در انتظار پاسخ نامه دوم هستیم.

در نامه اول، خطاب به مسئولان باشگاه سانتاکلارا نوشتیم قصد داریم شهریار مغانلو را به صورت دائمی یا قرضی جذب کنیم و برای این منظور، شما باید شرایط خود را اعلام کنید.

در نامه دوم، به صورت مشخص و مستقیم اعلام کردیم به دنبال جذب دائمی مغانلو هستیم و باشگاه سانتاکلارا باید تکلیف پرسپولیس را روشن کند.

در پاسخ به هر دو نامه، یکی از مسئولان این باشگاه در صفحه چت نوشتاری پیام گذاشت و نوشت: «در صورت علاقه به جذب مغانلو باید حداقل 750 هزار یورو پول نقد بدهید!» رقمی که مشخصا برای کنار زدن پرسپولیس از مذاکرات عنوان شده بود. با این حال، پیگیری های باشگاه پرسپولیس ادامه دارد تا بتوانیم شرایط ادامه مذاکرات برای جذب مغانلو را از باشگاه سانتاکلارا دریافت کنیم.

اصول حرفه‌ای در دنیای فوتبال ایجاب می‌کند پاسخ نامه‌های رسمی از سوی یک باشگاه، متقابلا به صورت رسمی داده شود که هنوز این اتفاق رقم نخورده و همچنان در انتظار نامه باشگاه سانتاکلارای پرتغال هستیم.

انتهای پیام/

آخرین مطالب