به‌روزرسانی؛ کشتی قهرمانی جهان| نخودی با کام‌بک به باروز رسید/ سرشاخ بزرگ فرا رسید؛ کامران و کاکس!

کد خبر: 307323
|
19:05 - 1400/07/11
نسخه چاپی
به‌روزرسانی؛ کشتی قهرمانی جهان| نخودی با کام‌بک به باروز رسید/ سرشاخ بزرگ فرا رسید؛ کامران و کاکس!
به‌روزرسانی؛ کشتی قهرمانی جهان| نخودی با کام‌بک به باروز رسید/ سرشاخ بزرگ فرا رسید؛ کامران و کاکس! : رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با برگزاری مسابقات ۴ وزن دوم در اسلو نروژ پیگیری می‌شود. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ،به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز آغاز شد که طبق برنامه مسابقات، علیرضا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلوگرم، محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم و کامران قاسم پور در وزن ۹۲ کیلوگرم نمایندگان کشورمان در ۴ وزن دوم هستند که به مصاف حریفان خود می‌روند.

برنامه بازی‌ها و نتایج آزادکاران تیم ملی کشتی ایران به شرح زیر خواهد بود؛

وزن ۶۵ کیلوگرم

 

امیرمحمد یزدانی که اولین کشتی‌گیر ایرانی در روز دوم مسابقات بود که روی تشک رفت، در مبارزه اولش گابریل جاناتچ از اتریش را در کمتر از یک دقیقه و نیم با امتیاز عالی ۱۰ بر صفر شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۳ بر ۲ مقابل سباستین ریورا از پورتوریکو به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. یزدانی در این مرحله مقابل کرزیستوف بینکوفسکی از لهستان با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. او در ثانیه های آخر مسابقه با بیرون انداختن حریف از تشک توانست با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی برسد و به فینال این رقابت ها صعود کند.

 

وزن ۵۷ کیلوگرم

 

علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفرجوزپه ویلارو از اکوادور را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۷ بر ۶ از سد آریان تسیوترین از بلاروس گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حریف سرلک در این مرحله سلیمان آتلی دارنده مدال نقره جهان از ترکیه است. سرلک در این مرحله سلیمان آتلی دارنده مدال نقره جهان از ترکیه را با نتیجه ۷ بر ۴ از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال به مصاف توماس گیلیمان دارنده مدال برنز المپیک و نقره جهان از آمریکا می رود.

 

وزن ۷۹ کیلوگرم

 

محمد نخودی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر آرون کانوا از ایتالیا را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر 4 آرمان آواگایان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر صفر سیف الدین آلکما از فرانسه را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودی در این مرحله با نتیجه 6 بر 5 از سد نیکا کنتچادزه دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از گرجستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار فینال جردن باروز قهرمان المپیک و جهان از آمریکا است.

 

وزن ۹۲ کیلوگرم

 

کامران قاسم‌پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر از سد آندریل ولاوسف از اوکراین گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۱ ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. قاسم پور در این مرحله به مصاف جی دن کاکس قهرمان جهان از آمریکا می رود.

 

این خبر تکمیل خواهد شد...

    پربازدیدترین ها