امام جمعه اسلام آبادغرب:

فتنه 88 بار دیگر خودنمایی کرد/ بزرگان اصلاحات مرزبندی خود را با داعشی های وطنی مشخص کنند

کد خبر: 308614
|
15:39 - 1401/05/21
نسخه چاپی
فتنه 88 بار دیگر خودنمایی کرد/ بزرگان اصلاحات مرزبندی خود را با داعشی های وطنی مشخص کنند
امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: فتنه 88 بار دیگر در قالب یک بیانیه خودنمایی کرد و این یک آزمون سخت برای اصلاحات است که مرزبندی خود را با داعشی های وطنی مشخص کنند

به گزارش اسلام آباد خبر ، حجت الاسلام روح الله زمانی موسوی امام جمعه شهر شهیدان مرصاد در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: فتنه 88 بعد از گذشت بیش از یک دهه در هفته گذشته در قالب یک بیانیه بار دیگر خودنمایی کرد اما این بار نه تنها اصل ولایت بلکه سربازان ولایت را در قالب و قامت مدافعان حرم مورد توهین و جسارت قرار دادند و این حلقوم های ناپاک به شهدای حرم عزیزانی که جان عزیز خودشان را برای دفاع از اهل بیت(ع) و اسلام در طبق اخلاص گذاشتند، توهین نمودند و بجای تقدیر و تشکر مورد اهانت و سرزنش قرار دادند.

 

{نمازگزاران ومردم شهیدپرور اسلام آبادغرب در نمازدشمن شکن جمعه شعار های "مرگ بر فتنه گر" ، " مرگ بر اسرائیل" ، " هیهات منا الذله"  سر دادند.}

 

امام جمعه شهرستان گفت: شهدای مدافع حرم و در رأس ایشان شهید سلیمانی و شهید همدانی بر قله افتخار و عزت این مرز و بوم قرار دارند، کاری که مدافعان حرم انجام دادند در مقایسه با شهدای 8 سال دفاع مقدس در رتبه بالاتری قرار دارد چرا که در جنگ تحمیلی همه دشمن را که به سمت مرزهای ما در حال هجوم بوده را مشاهده نمودند و عموم ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی از حرکت جهادی رزمندگان در طول 8 سال حمایت و دفاع کردند. اما شهدای عزیز مدافع حرم در سوریه و دیگر کشورها با ملامت ها و تهمت های فراوانی روبرو بودند و عده ای بی بصیرت که قدرت تحلیل ندارند بی احترامی می کردند و علت حضور و جهاد نیروها و مستشاران ایرانی در سوریه و عراق درک نکرده و نمی کنند.

 

وی تصریح کرد: ما در دفاع مقدس فقط جنگ نظامی داشتیم اما مدافعان حرم ما هم از حرم و هم ازحریم دفاع کردند و به گونه ای هم جهاد نظامی داشتند و هم جهاد تبیین را انجام دادند.

 

حجت الاسلام زمانی موسوی با اشاره به سوابق سیاسی برخی سران فتنه گفت: این نابخردان دچار ارتداد سیاسی و بلکه ارتداد عقیدتی و مذهبی شدند و یقینا" اعدام برای یک مرتد کمترین مجازاتی است که برای آنها می توان در نظرگرفت.

 

وی افزود: کسانی که با داعش، آمریکا و صهیونیست ها علیه مدافعان حرم همصدا شده اند، این یک آزمون سخت برای اصلاحات است که مرزبندی خود را با داعشی های وطنی مشخص کنند، بزرگان اصلاحات و کسانی که لباس و عمامه پیغمبر را بر سر گذاشته اند اگر در وجودشان غیرت، دین، آزادگی و حریت است و بدنبال اصلاح هستند باید زاویه و موضع خود را با این نابخردان مشخص کنند.

 

خطیب جمعه اسلام آبادغرب با یادآوری خسارت های فتنه 88 عنوان کرد: در فتنه 88 خسارت ها فراوان مالی و اقتصادی به اماکن عمومی و خصوصی  وارد شد، افت صادرات نفت، تحریم های فلج کننده و فزاینده با چراغ سبز فتنه 88 به وجود آمد.

 

وی بیان داشت: ارسال ماهواره خیام چراغ امیدی در دل متخصصان ما روشن کرد و انشاءالله دانشمندان ایرانی به ثریا دست پیدا خواهند کرد.

 

حجت الاسلام زمانی موسوی با اشاره به مسائل بومی اظهار کرد: شهرستان اسلام آبادغرب آرام آرام درحال تبدیل شدن به یک شهرستان صنعتی است و این آلودگی های صنعتی مردم را آزرده و نفس کشیدن را سخت کرده است، مسئولین باید هرچه سریعتر درخصوص چندین کارخانه که آلودگی بیشتری دارند پیگیری نموده استاندارهای لازم را برای رفع آلودگی بکار بگیرند.

 

امام جمعه اسلام آبادغرب از حضور پرشور عموم مردم، مسئولین، هیئات مذهبی و نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج در عزادارای ها و سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش تقدیر و تشکر نمود.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد