قدردانی استاندار کرمانشاه از مردم و نیرو‌های امنیتی

کد خبر: 308798
|
22:56 - 1401/07/03
نسخه چاپی
قدردانی استاندار کرمانشاه از مردم و نیرو‌های امنیتی
استاندار کرمانشاه در پیامی از هوشمندی و زمان شناسی مردم و درایت و مجاهدت فراجا، بسیج و نیرو‌های امنیتی در پاسخ به اقدامات هنجارشکنانه اخیر قدردانی کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر ،به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،متن پیام بهمن امیری مقدم به شرح زیر است:

انقلاباسلامی ایران با وجود انواع توطئه، فشار و تحریم ضدانسانی و ضدقانونی در اوج قلهاقتدارو صلابت ایستاده و خلاف پیش بینی‌ها و آرزو‌های استکبار جهانی، هرگز اسیر باج خواهی و زیاده خواهی دشمن نشده است.

این استقلال و اقتدار برای دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی بسیار گران آمده و همواره با انواع خباثت‌ها و کینه توزی‌ها درصدد به چالش کشیدن ایران اسلامی برآمده اند.

اما از زمانی که از ورود مستقیم به مقابله با ایران ناامید شده اند و این کار را بسیار پرخسارت می‌دانند، به استخدام و بکارگیری گروهک‌های تروریستی و فریب‌خوردگان داخلی برای لطمه به انقلاب اسلامی روی آورده اند.

به تازگی و همزمان با سفر مقتدرانه رییس جمهور به نیویورک و اعلام مواضع قاطع، هوشمندانه و غرور برانگیز ایران در اجلاس عمومی سازمان ملل متحد، دشمن با بهره برداری غیرانسانی از درگذشت یکی از هموطنان و راه اندازی موجی از روایت‌های دروغ و جعلی و راه اندازی تجمعات خیابانی با محوریت نیرو‌های نفوذی، مدعی خونخواهی شدند، اما خیلی زود نشان دادند که ادعای خوانخواهی یک دروغ بزرگ است، زیرا اعتراضات اولیه به سرعت به اغتشاش و خرابکاری، هتک حرمت به مقدسات دینی و ملی، تخریب اموال مردم و دولت و خسارت گسترده به شهرها، کشیدن چادر از سر زنان، توزیع و بکارگیری انواع سلاح‌های گرم و سرد در آشوب‌ها و... منتهی شد و چهره و اهداف واقعی دشمن را عیان کرد.

ملت بصیر و هوشمند ایران اسلامی و استان کرمانشاه کاملاً خودجوش و تکلیف‌گرایانه با حضور میلیونی در سراسر کشور و ده‌ها هزار نفری در راهپیمایی‌های مردمی استان کرمانشاه، زمان‌شناسی و بصیرت خود را علیه این فتنه پیچیده نشان دادند.

رفتار مدبرانه مردم قدرشناس ایران اسلامی و استان کرمانشاه که نشان از فهم، بصیرت و زمان شناسی آنان بوده، شایسته قدردانی و سپاس است و این امیدواری را دو چندان می‌کند که فتنه‌ها و نیرنگ‌های دشمن با وجود پیچیدگی‌های چند بعدی با حضور مستمر اقشار مختلف ملت در میدان، مانند گذشته نقش بر آب شود.

همچنین نقش حضور مجاهدانه نیرو‌های فراجا (فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی)، بسیج و سپاه مردمی، مرزبانی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی به عنوان حافظان امنیت و آرامش مردم با خلق صحنه‌های تدبیر، قاطعیت، هشیاری و مردم داری در حفظ و برقراری امنیت در مرز‌ها و داخل شهر‌های استان و مقابله قاطع با هنجارشکنان، آشوب طلبان و خرابکاران وابسته، انکارنشدنی است و شایسته تقدیر و سپاس می‌باشد.

این حضور و برخورد مقتدرانه و در عین حال توأم با صبر، درایت و خویشتن‌داری از سوی فرماندهان و پرسنل انتظامی، سپاه و بسیج مهمترین عامل در رسوایی خط انحرافی آشوب طلبان بود که تلاش داشتند، با بکارگیری انواع رفتار‌ها و برنامه‌های خشونت بار و کشته سازی، بسیج و پلیس عزیز را متهم و وادار به برخورد‌های تند کنند، اما حافظان امنیت نه تنها در این دام گرفتار نشدند که با حفاظت عقلانی و مقتدرانه از جان، مال و ناموس ملت، برگ زرین جدیدی در کارنامه پرافتخار خود ثبت کردند.

اینجانب با تسلیت ایام شهادت جانگداز رسول خاتم پیامبر اسلام (ص)، کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رئوف علی بن موسی الرضا علیه السلام، معتقدم دشمن از توطئه‌های خباثت آمیز و رذیلانه ضدایرانی خود پا پس نخواهند کشید و تلاش خواهد کرد که با تدوام پنهان کردن چهره واقعی خود در پشت ماسک حقوق بشر، آزادی، دفاع از مردم ایران و سوءاستفاده از احساسات پاک جوانان پرشور با جنگ شناختی و رسانه‌ای، خط حمله به آرامش، امنیت و اقتدار ایران اسلامی را ادامه دهد که مقابله با این جریان نیازمند حضور قدرت ساز و مستمر و میدان داری اقشار فهیم و بصیر ملت، خواص و صاحبان تریبون، رسانه‌های بصیر، اساتید دانشگاه، فرهنگیان، دانشجویان و دانش آموزان به عنوان پرچمداران علم و آگاهی با تکیه بر مفاهیم ناب اسلام محمدی و آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و باور به استقلال و عزت کشور است.

 

 

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد