امام جمعه اسلام آبادغرب:

این جنایت های داعش گونه موجب اتحاد بیشتر ملت ایران خواهد شد/برای مردم این حد از مماشات با اراذل و اوباش قابل تحمل نیست

کد خبر: 309053
|
14:37 - 1401/08/27
نسخه چاپی
این جنایت های داعش گونه موجب اتحاد بیشتر ملت ایران خواهد شد/برای مردم  این حد از مماشات  با اراذل و  اوباش قابل تحمل نیست
امام جمعه اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ این جنایت های داعش گونه موجب اتحاد بیشتر ملت ایران خواهد شد، گفت:برای مردم این حد از مماشات با اراذل و اوباش که زندگی مردم را مختل کرده اند قابل تحمل نیست.

به گزارش اسلام آباد خبر ، حجت‌الاسلام روح الله زمانی موسوی امام جمعه شهر شهیدان مرصاد در خطبه های نماز جمعه شهرستان با سفارش همگان به رعايت تقوای الهی، به معرفی کتابی از ابوریحان بیرونی پرداخت که در موزه ملی فرانسه نگهداری می‌شود  و اظهار داشت:  این یک نمونه از آثاری است که از علما، بزرگان، نخبگان و دانشمندان ماست که می شود ماه ها و سال ها در خصوص خدمات آنها به بشریت به بحث و گفتگو پرداخت و به درستی می توان گفت ریشه احترام به انسانیت از بزرگان ما توسط جهانیان الگوبرداری شده است.

 

وی با اشاره به توهین یک چهره و رسانه فرانسوی به روحانیت، گفت: عمامه روحانیت نشأت گرفته از لباس اهل بیت(ع) و پیامبر اسلام(ص) است و در طول تاریخ با وجود بی احترامی های فراوان روز به روز بر عزت آنها افزوده می شود.

 

امام جمعه شهرستان عنوان کرد: دشمن، دشمن است و انتظاری جز توطئه و دشمنی  از آنها نمی رود اما از دوستان و خواص بی بصیرت انتظار نداریم به لباس روحانیت توهین کنند و این لباس مقدس را به یونیفرم حکومتی تعبیر  کنند و این نشان می دهد این افراد تحت نفوذ تفکر غرب حتی نگاهی به کتاب های مکتبی پدر خودشان هم نیانداخته اند.

خطیب جمعه اسلام آبادغرب گفت: این انقلاب از ابتدا با دسیسه ها، سناریو ها، تهدیدها و ارعاب دشمنان مواجه بوده و این کرکری ها برای مردم ما عادی شده است، دشمنان از صدام، منافقین، گروهک های معاند و استکبار جهانی بارها از ملت ایران شکست خورده اند و در این حوادث اخیر ملت ایران بازهم به دشمنان تودهنی زدند.

 

وی تصریح کرد: این جنایت های داعش گونه موجب اتحاد بیشتر ملت ایران خواهد شد و جمهوری اسلامی ایران در مقابل این وحشی گری ها  باقی خواهد ماند و قدرتمندتر از گذشته به مسیر مقدس خود ادامه خواهد داد و انشاءالله پرچم این انقلاب به دستان مبارک امام عصر(عج) سپرده  خواهد شد.

حجت الاسلام زمانی موسوی بیان داشت: تمام دشمنان برعلیه ملت ایران جمع شده اند و قصد دارند با اسلام هراسی و ایران هراسی جلوی پیشرفت ایران را بگیرند اما به فضل الهی نتیجه عکس داده و پیام انقلاب به تمام کشورهایی اروپایی و آمریکایی رسیده است و موج جدید بیداری اسلامی در جهان راه افتاده است.

 

وی با عرض تسلیت حادثه تروریستی در خوزستان، اصفهان  و دیگر نقاط کشور  به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی،  گفت: این حوادث باعث به خاک و خون کشیدن تعدادی از هم میهنان ما اعم از زن ومرد، پیر و جوان، کودک و بزرگسال و نیروهای امنیتی کشور شده است و از مسئولان دستگاه های امنیتی کشور و قوه قضائیه انتظار است که سیاست پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی را داشته باشند، برای مردم  این حد از مماشات  با اراذل و  اوباش که زندگی مردم را مختل کرده اند قابل تحمل نیست و لازم است برخوردهای بازدارنده ای با اینها صورت گیرد گرچه استقامت ملت ایران روز به روز مستحکم‌تر  خواهد شد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد