پلیس ماجرای قتل زن و مرد اهل اسلام آبادغرب را تشریح کرد

کد خبر: 309371
|
18:07 - 1401/11/09
نسخه چاپی
پلیس ماجرای قتل زن و مرد اهل اسلام آبادغرب را تشریح کرد
جانشین فرمانده انتظامی استان به تشریح ماجرای قتل زن و مرد اهل شهرستان اسلام آبادغرب که یک سال قبل از هم جدا شده بودند، پرداخت.

به گزارش اسلام آباد خبر ،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، جمال سلمانی روز یکشنبه در این ارتباط اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی اسلام آبادغرب با انجام کارهای اطلاعاتی و در تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی زنی ۴۴ساله شده و در عملیاتی وی را دستگیر و بازجویی‌های لازم را به عمل آوردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها عنوان کرد روز حادثه جهت انجام کارهای زیبایی (کاشت ناخن) به آن منزل مراجعه کرده اما پس از حضورش، همسر سابق زن آرایشگر چند بار با وی تماس و اقدام به توهین و فحاشی کرده است.

 سلمانی افزود: طبق ادعای این زن، زمانی که درگیری لفظی بین زن آرایشگر و همسر سابقش بالا می‌گیرد وی قصد خروج از منزل را می‌کند اما ناگهان در مقابل درب ورودی با مرد ۵۳ساله‌ای که همسر سابق زن آرایشگر و مسلح به اسلحه کلاشینکف بوده، مواجه می‌شود.

این مقام عالی رتبه انتظامی با بیان اینکه متهم در ادامه بازجویی‌ها عنوان کرده که مرد ۵۳ساله با توسل به زور وارد منزل شده و یک گلوله به سینه همسر سابق خود شلیک کرده و او را به قتل می‌رساند، خاطرنشان کرد: طبق گفته‌های متهم، مرد مسلح قصد کشتن وی را نیز داشته اما با او بر سر تصاحب اسلحه درگیر می‌شود.

سلمانی خاطرنشان کرد: طبق اظهارات زن متهم، پس از وقوع درگیری میان وی و مرد ۵۳ساله و جدال بر سر تصاحب اسلحه، سه تیر شلیک و به شکم آن مرد اصابت می‌کند که باعث کشته شدن وی می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: در همین راستا پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس برای روشن شدن ابعاد مختلف ماجرا ادامه دارد.

اسلام آبادغرب با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.

 

انتهای پیام/

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد