گزارش دانا از دومین روز مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج؛

تیم های تخصصی در حال تولید محتوای دیجیتال در۳محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار کاربردی هستند

کد خبر: 309381
|
21:15 - 1401/11/10
نسخه چاپی
تیم های تخصصی در حال تولید محتوای دیجیتال در۳محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار کاربردی هستند
اخبار روز دوم مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی در حال برگزاری است و تیم های تخصصی در حال تولید محتوای دیجیتال در سه محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار کاربردی هستند.

به گزارش اسلام آباد خبر ،به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان فضای مجازی بسیج همانند ادوار گذشته؛ امسال نیز در راستای ایجاد نهضت تولید محتوای دیجیتال ؛ شناسایی استعداد‌های و ظرفیت های مردمی تولید محتوا؛ حمایت از محصولات تخصصی دیجیتال و ارزیابی توان رزم تیم های تولید محتوا مردم پایه اقدام به برنامه ریزی و برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج کرده است.

روز گذشته یکشنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۱ افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد. 

این رویداد در سالن تخصصی تولید محتوای بسیج در لانه جاسوسی سابق با حضور ۱۱۸ تیم و ۶۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد که هرکدام از استعداد‌های درخشان کشور هستند.

گروه‌های حاضر در رویداد تولید محتوای بسیج را از متخصصین پویانمایی کشور هستند ۴۱ تیم در حوزه پویانمایی، ۳۷ تیم در حوزه نرم‌افزار تلفن همراه و ۲۸ تیم تولیدکننده بازی‌های تلفن همراه در این رویداد به رقابت خواهند پرداخت. 

به گزارش دانا در دومین روز رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تیم های تخصصی در حال تولید محتوای دیجیتال در سه محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار کاربردی هستند.

بیشتر بخوانید:

گزارش دانا از روز اول مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج 

گزارش تصویری دومین روز چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردارمحمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز از مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج بازدید کرد.

 

سردار سلامی:

رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استعدادهای جوانان کل کشور را همسو کرد

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران  در حاشیه این بازدید اظهار کرد: همه می‌دانیم که امروز فضای مجازی یکی از مهم‌ترین عرصه‌هایی است که از طریق آن ذهن و فکر و باور جوانان تحت‌تأثیر قرار می‌گیرد و رویدادی که این روزها توسط جوانان فضای مجازی بسیج رقم خورده قدم خوبی برای اعتلای این عرصه در کشور است.

وی افزود: این رویداد توانسته توان موجود در جوانان کشور را چه در پهنه استانی و چه در سطح کلان کشوری همسو کند تا این استعدادها به حرکت در آیند تا قدمی در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی و ایرانی برداشته شود که این به‌نوعی خود جهت‌دهی مناسبی به این توان بالقوه و قدمی حساب شده در راستای بالفعل کردن این توان بشمار می‌آید.

سردار سلامی ادامه داد: در کشور ما استعدادهای خلاق بسیاری وجود دارد که جهت دهی و حمایت از این استعدادها باعث می شود جوانان در فضای رقابت جهانی کشور را در موقعیت خوبی قرار دهند که بسیار ارزشمندی خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین دوره رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: امید داریم هر سال شاهد رشد کمی و کیفی اینگونه رویدادها و شکوفایی کشور در حوزه فضای مجازی باشیم تا به یک استقلال پایدار در فضای مجازی دست یابیم همچنین باید برنامه هایی را ادامه دهیم که به تولید کننده محتوا در فضای جهانی تبدیل کند تا صرفا مصرف کننده تولیدات سایر کشورها در این حوزه نباشیم.

 

سردار نقدی:

به‌واسطه محتوای دیجیتال جوانان را با مکتب واقعی اسلامی و انقلابی مأنوس کنید

سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران نیز در دومین روز از رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور در سالن شهید فخری‌زاده از این رویداد سراسری بازدید کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار دانا در خصوص رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: رویدادی که امروز شکل‌گرفته توانسته استعدادهای استان‌های مختلف کشور را تجمیع کند تا در یک همایش ملی این استعدادها در کنار هم قرار بگیرند و در جهت حفظ ارزش‌های اسلامی به‌کارگیری شوند.

وی ادامه داد: جهت‌دهی به ذهن و دل جوانان باارزشی است چرا که آنها می‌توانند حرف‌های و ناگفته‌های را به دنیا داشته باشند و جایگاه کشور ما را در این حوزه ارتقا دهند.

سردار نقدی در ادامه افزود: شاهد رشد کمی و کیفی این رقابت‌ها هستیم و امیدواریم این شکوفایی به شکلی ثمر دهد که ما بتوانیم به استقلال در این فضا دست پیدا کنیم و به‌واسطه محتوای دیجیتال جوانانمان را با مکتب واقعی اسلامی و انقلابی مأنوس کند که امروز بسیج پرچمدار این حرکت شده است.

 

سخنگوی دولت:
دولت از جوانان مستعد در تولید محتوای دیجتال بسیج حمایت می کند

 علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر امروز از مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج بازدید کرد.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت پس از بازدید از چهارمین رویداد تولید محتوای مجازی بسیج در پاسخ به سوال خبرنگار دانا مبنی بر برآورد کیفی و کمی این رویداد اظهار کرد: این بار هم جوانان و نوجوانان ایران توانستند نشان دهند وقتی در جمع می‌شوند با شور و اشتیاق توانایی و استعداد خود را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: در این رویداد مشاهده کردم، از تمامی استان‌ها از شرق، شمال تا جنوب ایران در این رویداد حاضر بودند و وقتی گزارش های خود را از محتوایی که در حال تولید بود، ارائه می دادند، مراقب این بودند که این سوژه ها اصطلاحاً لو نرود تا بتوانند رتبه خوبی در این رویداد کسب کنند.

سخنگوی دولت در ادامه افزود: تا وقتی که این ظرفیت های خوب در بین نوجوان های ما وجود دارد، تا جاییکه من دیدم، بعضی ها با سن و سال بسیار پایین، حتی ۱۲ یا ۱۳ ساله نیز بین آنها بود و تا وقتی این استعدادها به این شکل و فعالانه مشغول به کار هستند، همیشه فردای کشور ما از امروز روشن تر خواهد بود.

 
بهادری جهرمی سخنگوی دولت درخصوص برنامه های دولت درباره حمایت از این استعدادها گفت: البته این استعدادها و نوجوان ها حتما از حامیان اصلی دولت هستند و این فضا در اینجا معکوس است و دولت هم خود را مکلف می داند که به صورت حداکثری از این استعدادها حمایت کند و اساسا دولتمردان به دنبال چنین جوانان مستعدی می گردند که بتوانند با اتکا به توان و استعداد آنها مشکلات مملکتی را حل کنند.

 

سخنگوی دولت ضمن بازدید از غرفه های مختلف رویداد نشستی صمیمانه نیز با گروه های تولید محتوای مجازی سازمان بسیج داشت.

حضور پر رنگ بانوان در تیم های تولید محتوای مجازی


در این دوره از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج حضور پر رنگ بانوان به چشم می خورد که نشان از علاقه این گروه به تولید محتوای مجازی می باشد.

 


 

در حال بروز رسانی...

    پربازدیدترین ها