در آخرین جلسه هیئت دولت؛

رئیس جمهور بر تلاش مضاعف مسئولان و تمهید پیش‌بینی‌های لازم برای خدمت‌رسانی بهتر تاکید کرد

کد خبر: 309555
|
21:51 - 1401/12/28
نسخه چاپی
رئیس جمهور بر تلاش مضاعف مسئولان و تمهید پیش‌بینی‌های لازم برای خدمت‌رسانی بهتر تاکید کرد
رئیس جمهور در آخرین جلسه هیئت دولت دستگاه‌ها را موظف کرد تا در ایام تعطیلات پیش‌بینی‌های لازم، برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم را در نظر بگیرند.

به گزارش اسلام آباد خبر ،به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز یکشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۱ با تأکید بر تلاش مضاعف مسئولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم‌فروشی و گران‌فروشی بویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه‌ها و ادارات دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه‌های مختلف، تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه‌بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تأکید و وزارت آموزش و پرورش را مکلف کرد، قانون رتبه‌بندی معلمان را با دقت تمام و در نظر گرفتن حقوق معلمان، اجرا کند.

 


 

رئیس جمهور با تأکید بر لزوم رعایت عدالت در توزیع امکانات و خدمات در سراسر کشور، توجه به همه مناطق کشور حتی دورترین روستا‌ها را در برنامه‌ریزی و توزیع امکانات به مسئولان و برنامه‌ریزان یادآور شد و گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که عدالت محور و ملاک عمل در تصمیم‌گیری‌ها، اجرای سیاست‌ها و برنامه‌ها باشد.

آیت‌الله رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات فوق‌العاده و سه شیفته دولت، بر تسریع در آماده سازی برنامه هفتم و تقدیم آن به مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.

 

    پربازدیدترین ها