دانشگاهها قبل و بعد از انتخابات باز است

کد خبر: 6447
|
00:27 - 1392/02/11
نسخه چاپی
کامران دانشجو در نخستین جلسه هم اندیشی با روسای دانشگاه های دولتی سراسر کشور تاکید کرد : هیچ دانشگاهی چه قبل از 20 خرداد و چه بعد از 2 تیر نباید تعطیل کند.
وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهها و خوابگاه ها قبل و بعد از برگزاری انتخابات باز است.

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی اسلام آباد خبر به نقل ار تابناک  ، ‌کامران دانشجو در نخستین جلسه هم اندیشی با روسای دانشگاه های دولتی سراسر کشور تاکید کرد : هیچ دانشگاهی چه قبل از 20 خرداد و چه بعد از 2 تیر نباید تعطیل کند.

وی افزود : دانشگاه ها باز است و فعالیت های انتخاباتی هم باید به صورت فعال برگزار شود.

عنوان خودگردان در مدارک دانشجویان درج نمی شود

وزیر علوم تحقیقات و فناوری درباره ذکر عنوان پردیس یا خودگردان در مدارک دانشجویان گفت: در مدارک دانش آموختگان و نوبت دومی هایی که در پردیسهای خودگردان تحصیل کرده اند هیچ گونه عنوان پردیس یا خودگردان درج نمی شود و دانشجویان از این بابت نگران نباشند.

دانشجو افزود: در نوع اول پردیس خودگردان نوعی ازمون اختصاصی با هماهنگی سازمان سنجش برگزار و روی مدرک انها نیز پردیس خودگردان ذکر می شود و نوع دوم ،‌ روزانه تعهدی است که از طریق ازمون سراسری دانشجو می پذیرد و نوع سوم ، روزانه غیر تعهدی است که شهریه پرداخت می کنند و روی مدرک انها نوبت دومی (شبانه )ذکر می شود.

امروز همچنین با حضور وزیر علوم مرکز همایشهای پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در تهران با زیر بنای هشت هزار متر مربع و سه سالن امفی تئاتر با  هزینه دو میلیارد تومان افتتاح شد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها