معیار جامعتین برای معرفی کاندیدا

کد خبر: 6450
|
00:32 - 1392/02/11
نسخه چاپی
عضو جامعه روحانیت مبارز می​گوید امیدواریم جامعتین به نامزد واحد برسد اما در شرایطی که این اتفاق رخ ندهد، نهایتا دو نامزد برای انتخابات معرفی خواهند شد.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرآنلاین با اشاره به تعدد نامزدهای حاضر در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تعدد و تکثر از این جهت که موجب حرکت و جنب و جوش و رقابت و آمدن مردم می شود، خوب است.

وی با بیان این که هم اکنون نامزدهای مختلفی از اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده اند، تصریح کرد: در نهایت تلاش بر این است که اصولگرایان به یک نفر برسند. تلاش جامعتین بر این است که اصولگرایان به نامزد واحد برسند و در همین راستا صحبت هایی انجام شده است و نامزدها نیز ابراز علاقه مندی کرده اند.

وی ادامه داد: البته طرفداران نامزدها می خواهند که نامزد مورد حمایت خودشان نامزد واحد باشد و این موضوع نیز می تواند از جمله مشکلات برای رسیدن به نامزد واحد باشد.

ابراهیمی با تاکید بر این که امیدواریم جامعتین به نامزد واحد برسد، افزود: در شرایطی که این اتفاق رخ ندهد، نهایتا دو نامزد برای انتخابات معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به مشکلات جامعتین برای رسیدن به نامزد واحد، گفت: سلایق مختلف نامزدها و هواداران آنها از جمله این مشکلات هستند. به طوری که بعید به نظر می رسد جبهه پایداری و جبهه متحد برای انتخابات به نامزد واحد برسند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به معیارهای جامعتین برای رسیدن به نامزد مورد حمایت گفت: این معیارها اعلام شده است و بر اساس نظرسنجی ها اقبال عمومی مردم به نامزدها مشخص خواهد شد و این موضوع در کنار تجربیات گذشته، کارآمدی و توانمندی و  سایر معیارها نامزد یا نامزدهای نهایی را مشخص خواهند کرد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها