استاندار کرمانشاه :

مديران به خبرنگاران پاسخگو باشند

کد خبر: 6488
|
09:33 - 1392/02/11
نسخه چاپی
مديران به خبرنگاران پاسخگو باشند
استاندار كرمانشاه رسانه ها و مطبوعات را از مهمترين و موثرترين عوامل در ارتقاي فرهنگ جامعه دانست و گفت: مديران و مسئولان بايد همواره به رسانه ها و خبرنگاران پاسخگو باشند.
به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی اسلام آباد خبر به نقل از مغرب پرس ،حجت الله دمياد در سومين و آخرين محور گفتگو و صحبت هاي خود با اعضاي خانه مطبوعات استان كرمانشاه، بازخواني فرهنگ اصيل كرمانشاه و نقش مطبوعات در ارتقاي مسائل فرهنگي را بسيار تاثيرگذار دانست و گفت: مطبوعات نقش بسزايي در زمينه سازي مناسب جهت ارتقاي مسائل فرهنگي دارند و مي توانند با ارائه راهكار و برنامه به دستگا هاي متولي، استان را در پيشبرد برنامه هاي خود حمايت و پشتيباني نمايند.

وي تصريح كرد: غني كردن ظرفيت هاي فرهنگي استان، همدلي، همراهي و هماهنگي اقشار مختلف مردم با دستگاه هاي ذيربط به خصوص رسانه ها و مطبوعات را مي طلبد كه در اين راستا با روشنگري و تبيين ظرفيت هاي بالقوه، مي توانند گامي ارزشمند در زمينه برجسته نمودن نقاط قوت و رفع نقاط ضعف مسائل فرهنگي بپردازند.

وي با تاكيد بر اين اينكه كه مسير ارتقاي فرهنگي در تمامي زمينه ها بايد بصورت ويژه دنبال شود، گفت: استان كرمانشاه يكي از بهترين استان هاي كشور براي انجام سرمايه گذاري در بخش مختلف به خصوص در زمينه گردشگري است.

استاندار كرمانشاه افزود: كرمانشاه داراي فرهنگي اصيل و بي بديل است كه بايد تلاش نمائيم اين نوع فرهنگ در جامعه بيش از پيش نمود پيدا كند و كرمانشاهيان از ديرباز به مهمانوازي، خوش رفتاري و محبت زبانزد عام و خاص هستند.

دمياد اظهار داشت: با ترويج و گسترش فرهنگ اصيل كرمانشاه، زمينه هاي لازم براي توسعه گردشگري در استان محقق مي شود و مطبوعات و رسانه ها قادر به ايقاي نقش موثر در اين زمينه هستند.

استاندار كرمانشاه يادآور شد: همه بايد با تلاش، جديت و بسترسازي مناسب در راستاي استفاده از ظرفيت هاي موجود كه به نوعي در كشور بي نظير هستند، حركت كرده و شكوفايي و بالندگي بيش از پيشي را براي استان رقم بزنيم.

وي در پايان سخنان خود با بيان اينكه تا روزي كه در استان هستم با تمامي توان و قدرت در جهت پيشبرد امور و برنامه ها و حل مشكلات مردم شريف استان گام برخواهم برداشت، گفت: اقشار مختلف مردم در مراسم استقبال از بنده ‘ حضوري پرشور و گسترده اي داشتند لذا اين بزرگواران مسوليتم را در اجراي برنامه ها دوچندان كردند بنابراين  ذره اي از احقاق حق مردم استان كوتاه نخواهم آمد و همه مديران و مسولين را به تلاش و اهتمام ويژه فراخوانده ام و از آنان خواسته ام كه ضمن پاسخگويي به افكار عمومي متعهدانه،دلسوزانه و مسولانه نيز به انجام وظايف بپردازند.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها