سایت تخصصی کتاب های رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب آغاز به کار می کند

کد خبر: 6496
|
09:50 - 1392/02/11
نسخه چاپی
سایت تخصصی کتاب های رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب آغاز به کار می کند
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب امسال با 54 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود. این کتاب‌ها در 3 محور بیداری اسلامی، انتخاباتی و موضوعی منتشر شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی اسلام آباد خبر به نقل از فارس، دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب امسال با 54 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود. این کتاب‌ها در 3 محور بیداری اسلامی، انتخاباتی و موضوعی منتشر شده‌اند.

در میان کتاب‌های انتخاباتی این دفتر، 3عنوان کتاب به چشم می‌خورند که دو جلد از آنها با نام‌های لیلة القدر و اخلاق انتخاباتی پیش از این منتشر شده بودند و کتاب سوم یعنی « انتخابات،چرا؟ چگونه؟» هم اینک در راه آماده شدن برای رسیدن به نمایشگاه کتاب است.

همچنین 12 عنوان از کتاب‌های این دفتر را کتاب‌هایی با موضوع بیداری اسلامی تشکیل می‌دهند که بیشتر این کتاب‌ها 4 زبانه و ترجمه شده هستند.

از دیگر کتاب‌های این مجموعه 3 جلد از کتاب‌های دیدار شاعران با رهبر انقلاب است که این کتاب‌ها به همراه گزارش دیدار، متن بیانات و فیلم کامل سخنرانی و شعرخوانی شاعران در دیدار با رهبر انقلاب منتشر شده‌اند.

همچنین کتاب مدح خورشید خاطرات رهبری از امام خمینی (ره) نیز از دیگر کتاب‌های ویژه این نشر برای نمایشگاه کتاب است.

با این وجود علاوه بر کتاب «انتخابات،چرا؟ چگونه؟» که مراحل آماده شدن خود برای رسیدن به نمایشگاه را طی می‌کند چند کتاب این نشر هم این روزها در راه آماده شدن برای رسیدن به بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران هستند. الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، کتاب 3 زبانه پیامبر اعظم (ص)، شاعران جهان اسلام، کتاب بیداری اسلامی و 11 گفتار درباره بیداری اسلامی از جمله این کتاب‌ها هستند.

علاوه بر این، این غرفه کتاب‌های فاخر و ارزشمند دیگر ناشران را که درباره رهبر انقلاب منتشر کرده‌اند، به صورت تخصصی پخش می‌کند. همچنین در نمایشگاه امسال سایت تخصصی کتاب‌های رهبری رسما آغاز به کار می‌کند که در این سایت کسانی که مشترک پیگیری کتاب‌های دفتر یا کتاب‌های مربوط به رهبر انقلاب هستند، یا دیگر مراجعان سایت می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعات و چاپ کتاب‌های جدید باخبر شوند. ضمن اینکه قرار است این سایت بستری برای انتشار و به اشتراک گذاری فایل pdf بعضی از کتاب‌ها و فیلم و صوت‌های مرتبط با کتاب‌ها باشد.

امسال غرفه دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در نبش راهروی 10 سالن شبستان واقع است و اهالی فرهنگ و ناشران و نویسندگان می‌توانند با حضور در این غرفه نظرات تخصصی خود را با شرکت در نظر سنجی طراحی شده درباره غرفه و نحوه کتابسازی کتاب‌های منتشر شده، اعلام کنند.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها