اتحادیه انجمن دانشجویان مستقل خطاب به هاشمی؛

«ما با اسرائیل سر جنگ نداریم» روی دیگر شعار دوستی با ملت اسرائیل است

کد خبر: 6814
|
01:37 - 1392/02/12
نسخه چاپی
«ما با اسرائیل سر جنگ نداریم» روی دیگر شعار دوستی با ملت اسرائیل است
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه ای خطاب به هاشمی درباره موضع وی درباره اسرائیل، آورده است: اینکه "ما با اسرائیل سر جنگ نداریم" و اینکه "ملت اسرائیل دوست ما هستند" همان حلقه اتصالی است که با "نه" بزرگ ملت ایران مواجه خواهد شد.
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد خبر به نقل از خبرگزاری مهر؛ متن نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به هاشمی درباره اسرائیل به شرح ذیل است:
 
بسمه تعالی
 
جناب آقای هاشمی رفسنجانی
سلام علیکم 
 
قطعا حدوث انقلاب اسلامی به رهبر امام راحل و عظیم الشأن (قدس)، برهم زننده میدان بازی سلطه جویان غرب و شرق و مایه اضمحلال ابرقدرت‌های بزرگ جهان بوده و هست، که تغییر معادلات جهانی من جمله سیل خروشان بیداری اسلامی، دلیل روشنی بر آن و عداوت دشمنان و کینه توزی‌های آنان طی سی و پنج سال گذشته علیه ملت ایران، سندی بر طلایه داری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در این جریان است.
 
کیست که نداند و انکار کند که اگر فلسطین همچنان زنده است و اگر مردم بحرین و مصر و دیگر کشورهای اسلامی بیدار شده‌اند و فریاد آزادی و آزادگی سرداده‌اند، همه و همه حاصل مقاومت ملت ایران بر آرمان های معمار انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم‌های نرم و سخت استکبار و شکوفایی ملت بدون تکیه بر غرب و شرق است.
 
آنچه با عنوان عصاره جمهوری اسلامی برای ملت های دیگر جهان قابل الگو گیری است عنصر مقاومت است. مفهومی که تمام تمرکز بدخواهان نیز، تلاش برای تضعیف آن است. مطمئناً یگانه راه دست یافتن به انرژی هسته ای، فناوری های نوین، گذر از تحریم‌های پیاپی و سنگین، تمرکز بر مقاومت اسلامی بوده و هست و یقینا ملت‌های منطقه با تاسی از این مولفه، دیکتاتورهای دست نشانده‌ی آمریکایی را یکی پس از دیگری به زیر کشیدند و به اذن خدا نزدیک است روزی که ملت مسلمان عربستان نیز ‌کاخ‌های آل سعود، این سگ پاسبان اسرائیل و قاتل مردم بحرین، یمن و سوریه را بر سر آنان خراب کند و طومار کانون فتنه، یعنی خائن الحرمین را در هم بپیچند. 
 
اما جناب آقای هاشمی
نه بر شما و نه بر ما پوشیده نیست که این پیروزی و پیشرفت در شرایط معمول و عادی یک کشور پدید نیامده است و مقاومت و ایستادگی در بدترین شرایط ممکن، یعنی 8 سال جنگ سخت تحمیلی، ترور و به خاک و خون کشیدن بسیاری از عناصر مهم و موثران نظام اسلامی از بهشتی و مطهری تا صیاد و دانشمندان و فرهیختگان علمی و حتی 30 سال تحریم تمام و کمال نفت و کالا و خدمات حاصل شده است.
 
آری شرایط سخت و طاقت فرسا!
 
اما شما را چه شده است که پس از 30 سال مقاومت و پیشرفت، پس از پشت سر گذاشتن یک جنگ خانمان سوز و عبور از سدهایی بسیار بزرگ چون آپارتایت علمی و تحریم اقتصادی، و پس از بیداری بسیاری از ملت های منطقه، جا زده اید و از آرمان های امام و انقلاب کوتاه آمده اید؟
 
به نظر نمي رسد كه آقای هاشمي مدعي تاريخ نگاري و همراهي حضرت امام (ره) رويكرد ايشان نسبت به رژيم جعلي اسرائيل را از خاطر برده باشد چنانكه امام امت در قبال اين رژيم فرمودند: «اسرائيل بايد از صحنه روزگار محو شود». چه شده است که شرایط کنونی را بدتر از زمان جنگ می دانید و با شعارهای تامل برانگیز به هر نحو از آرمانهای امام بزرگوار انقلاب کوتاه آمده‌اید؟! البته ما دانشجویان مانع سخن پراکنی شما نخواهیم شد اما درخواست ما این است که دیگر از یار امام بودن سخن نگویید چرا که این سخنان قرابتی با منویات حضرت امام خمینی(ره) ندارد.
 
امام بزرگوار ما، فقیه مجاهد ما، فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، به محض حدوث انقلاب دستور بستن سفارت اسرائیل را صادر کرد، با مصر بزرگ اسلامی بخاطر کمپ دیوید قطع رابطه کرد و نهایتا برای بسیج جهانی علیه استکبار،  روز قدس را اعلام و جهانی کرد.
 
اینکه "ما با اسرائیل سر جنگ نداریم" و اینکه "ملت اسرائیل دوست ما هستند" همان حلقه اتصالی است که با "نه" بزرگ ملت ایران مواجه خواهد شد. آقای هاشمی بیاد ندارید که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: "امروز قبله اول مسلمين، به دست اسرائيل اين غده سرطاني خاورميانه افتاده است. امروز برادران فلسطيني و لبناني عزيز ما را با تمام قدرت مي كوبد و به خاك و خون مي كشد. امروز اسرائيل با تمام وسايل شيطاني تفرقه افكني مي كند. بر هر مسلماني لازم است كه خود را عليه اسرائيل مجهز كند."
 
ما دانشجویان اعلام می کنیم همانگونه که با دخالت در قضاياى ضديت با اسرائيل که نتيجه‌اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود؛ بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    آخرین مطالب