استاندار کرمانشاه :

رئیس جمهور به کرمانشاه سفر می کند

کد خبر: 6890
|
09:54 - 1392/02/12
نسخه چاپی
رئیس جمهور به کرمانشاه سفر می کند
استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به آغاز دور چهارم سفرهای استانی هیئت دولت و سفر رئیس جمهور به کرمانشاه در روزهای آینده، تمام مدیران هماهنگی و آمادگی لازم را برای استقبال باشکوه داشته باشند.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد خبر به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الله دمیاد در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز معلم، گفت: باید بتوانیم در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی خدمتی مضاعف به مردم داشته باشیم.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به انتخاباتی که در پیش داریم تمامی دستگاه‌ها موظف هستند براساس قانون کمک‌های لازم را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این حماسه داشته باشند تا شاهد وجود ناهماهنگی نباشیم.

دمیاد با بیان اینکه همه جریان‌ها باید در چارچوب قانون حرکت کنند و امانت‌دار مردم باشند، تاکید کرد: دستگاه‌های برگزار کننده انتخابات باید در بخش اجرا و نظارت امین مردم باشند تا همچون گذشته شاهد انتخاباتی تحسین‌برانگیز باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به آغاز دور چهارم سفرهای استانی هیئت دولت و سفر رئیس جمهور به کرمانشاه در روزهای آینده، تمامی مدیران هماهنگی و آمادگی لازم را برای استقبال باشکوه داشته باشند.

دمیاد با تاکید بر اطلاع‌رسانی مفید و صحیح به مردم و اصحاب رسانه، گفت: مسئولان وظیفه دارند با تعامل بیشتر با مطبوعات، نتیجه کارهای خود را به مردم و خبرنگاران اعلام کنند و دوستان مطبوعاتی نیز از انتقادهای مخرب و غیرمنصفانه پرهیز کنند.

استاندار کرمانشاه با انتقاد از کار برخی مدیران، خواستار نظارت درست مدیران بر زیر مجموعه‌های خود شد و نظم و انضباط را مورد تاکید قرار داد.

دمیاد افزود: شنیده شده برخی از مردم و مراجعانی که به ادارات آمده‌اند، مشکلاتشان نه تنها برطرف نشده، بلکه ساعت‌ها پشت درب‌های بسته اتاق‌ها و ادارات منتظر مانده‌اند که اگر از کار مردم گره‌گشایی نشود پس فلسفه وجودی ما چه خواهد بود.

دمیاد گفت: متاسفانه برخی از مدیران نه‌تنها خدمت درست انجام نمی‌دهند، بلکه به ارائه آمار نادرست و کذب نیز می‌پردازند که این امر حقیقتا در شأن مردم ولایت‌مدار استان کرمانشاه نیست.

وی خاطرنشان کرد: توانسته‌ایم اعتبارات هزینه‌ای را از 72 درصد به 100 درصد برسانیم و برای مثال پروژه پل الهیه که با کندی سرعت مواجه بود، اکنون با بررسی‌های کارشناسانه و تخصیص منابع و حل مشکلات ساده تا چند روز آینده و پل میدان امام حسین (ع) تا اواخر خرداد ماه به بهره‌برداری خواهند رسید.

استاندار کرمانشاه با انتقاد از روند تعریض خیابان مدرس کرمانشاه، گفت: مجتمع‌های طبقاتی تجاری ساخته می‌شوند، اما پارکینگ لازم برای آن‌ها تعبیه نمی‌شود و این واقعا ضرری بزرگ برای مردم استان است.

وی خواستار تسریع و پی‌گیری جدی در زمینه برنامه افق 5 ساله استان برای بیکاری جوانان کرمانشاه و تبدیل گمرک استان به یکی از گمرکات برتر کشور و همچنین بهره‌برداری پالایشگاه آناهیتا و مونوریل کرمانشاه شد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها