نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو :

سفرهای استانی رییس جمهور در حل مشكلات مناطق محروم بسیار اثرگذار بوده است

کد خبر: 7626
|
23:35 - 1392/02/14
نسخه چاپی
سفرهای استانی رییس جمهور در حل مشكلات مناطق محروم بسیار اثرگذار بوده است
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی كردن سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت، این سفرها را در حل مشكلات مناطق محروم كشور بسیار موثر ارزیابی كرد.
به گزارش اسلام آباد خبر به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ، علی جلیلیان در گفتگویی به سفرهای دور چهارم رییس جمهوری و هیات دولت به استان های مختلف كشور اشاره كرد و گفت: این سفرها دستاوردهای خوبی از جمله رفع و كاهش محرومیت ها و همچنین توجه به مناطق كمتر توسعه یافته به همراه داشته است.

وی با بیان اینكه احمدی نژاد و هیات دولت از ابتدا، بنای كاری خود را بر خدمت به مردم قرار دادند، خاطرنشان كرد: این انتظار نیز از ایشان و هیات دولت می رود تا آخرین روز كاری خود بر پیمانشان استوار باشند و به چیزی جز خدمتگزاری به مردم و رفع مشكلات آن ها فكر نكنند.

جلیلیان یادآور شد: خوشبختانه سفرهای قبلی هیات دولت به استان ها مصوبات خوبی نیز برای رفع و كاهش محرومیت ها به همراه داشته است و اگر رییس جمهوری و وزرا بتوانند عمده آن ها را تا پایان دولت دهم به سرانجام برسانند خدمت بزرگی به مردم قدرشناس كشورمان كرده اند.

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس، افزود: در سه دوره قبلی سفر هیات دولت به كرمانشاه شاهد مصوبات خوبی بودیم و در دور چهارم سفر بهتر است رییس جمهوری با اختصاص اعتبارات لازم به فكر اجرایی كردن مصوبات اجرا نشده باشد.

جلیلیان خاطرنشان كرد: مباحث مربوط به كشاورزی، دامپروری، باغداری و همچنین اجرایی شدن مصوباتی نظیر راه آهن غرب، پالایشگاه آناهیتا، پروژه های مسكن مهر، رفع مشكلات بیكاری و... از جمله مواردی است كه هیات دولت در سفر چهارم خود به استان باید به آن ها توجه ویژه تری داشته باشد.

وی در پایان و با تاكید بر اینكه حق مردم كرمانشاه توجه و رسیدگی بیشتر است، ابراز امیدواری كرد بركات واقعی سفرهای رییس جمهور و هیات دولت شامل حال مردم استان بشود

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد