در آستانه انتخابات صورت گرفت؛

اعطای زمین 8000 متری و تراکم ساختمان 12طبقه ای توسط نامزد ریاست جمهوری

کد خبر: 8843
|
10:54 - 1392/02/19
نسخه چاپی
اعطای زمین 8000 متری و تراکم ساختمان 12طبقه ای توسط نامزد ریاست جمهوری
یک نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در نشستی به همدانیهای مقیم تهران وعده داده است که تراکم ساختمانی 10 الی 12 طبقه ای وقطعه زمین هشت هزار متری را در اختیار آنها قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد به نقل ازشبکه اطلاع رساني دانا، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که در ۲۴ خرداد ماه سال ۹۲ برگزار خواهد شد، از چندماه گذشته بخش عمده ای از فضای سیاسی و رسانه ای کشور تحت الشعاع این رخداد مهم قرار گرفته است، و این روند با آغاز ثبت نام نامزدها سرعت و هیجان یشتری به خود گرفته است.

در این ایام نامزدها سعی دارند با شیوه های مختلف و رایزنی ها و حتی دادن وعده ها و امتیازات خاص  توجه بخشی از مردم را به سمت خود جلب و در این رقابت سیاسی قوی را از رقیبان خود بربایند.

در همین راستا در چند روز گذشته یکی از کاندیدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم  با جمعی از همدانیهای مقیم تهران دیداری را برگزار کرده است که در این جلسه قول هایی برای اعطای برخی تسهیلات و امکانات از سوی این کاندیدا ، به آنها داده است.

بنابراین گزارش در این جلسه قرار شده است  کاندیدای مورد نظر زمینی به مساحت 8000 متر مربع را به همدانیهای مقیم تهران واگذار کرده و  همچنین با پیگیری های لازم مجوز 10 الی 12 طبقه تراکم در منطقه سعادت آباد شهر تهران برای آنها صادر شود تا در امور فرهنگی و ساخت مسجد ز آن استفاده شود.

این جلسه که با حضور یکی از نمایندگان شهر همدان در هتل بابا طاهر تهران برگزار شده است. در این جلسه این نماینده در حمایت از نامزد مورد نظر سخنرانی نیز کرده است.

علاوه بر این نماینده، چند تن دیگر از جمله (ح-غ، خ و ه) که برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران  ثبت نام کرده اند و مورد حمایت این کاندیدا هستند نیز از جمله افرادحاضر در این نشست بودند.

این فرد کاندیدا از سال گذشته برنامه های تبلیغاتی خود در شهرستانها و تهران به طور جدی آغاز و با تشکیل ستادهای فعال عزمی جدی برای حضور در عرصه رقابت  دارد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    آخرین مطالب