استاندار كرمانشاه:

خدمات درخشان جمهوري اسلامي در رفع و برداشتن محروميتها ي كشور چشمگير است

کد خبر: 8993
|
16:58 - 1392/02/19
نسخه چاپی
خدمات درخشان جمهوري اسلامي در رفع و برداشتن محروميتها ي كشور چشمگير است
پيش از ظهر امروز جلسه شوراي اداري شهرستان دالاهو به رياست حجت الله دمياد استاندار و جمعي از مسؤلين محلي اين شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان بر گزار شد.
حجت الله دمياد استاندار كرمانشاه در اين نشست  افزود:پيروزي انقلاب اسلامي ايران به رهبري زعيم عاليقدر حضرت امام راحل (ره) و استقرار حكومت بر خاسته از آراي مردم دو عاملي بودند كه بسترهاي لازم را براي رفع و برداشتن محروميتها از سطح كشور‘ فراهم نمودند.

وي گفت:كرند غرب الان به هيچ عنوان قابل قياس با قبل از انقلاب نيست زيرا كه بعد از شكل گيري نظام مقدس جمهوري اسلامي به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و  همچنين توزيع ثروت ملي‘ مناطق محروم و توسعه نيافته روز به روز به سمت ارتقاء و بالندگي سوق پيدا كرد.

حجت الله دمياد در ادامه با اشاره به خدمات ارزنده دولت نهم و دهم در ارائه خدمات هرچه بهتر به مناطق محروم كشور‘تصريح كرد:دولت خدمتگزار دكتر احمدي نژاد از جمله دولت هاي در راس كار است كه خوشبختانه تاكنون توانسته است سهم عظيمي از برداشتن محروميتها  درسطح كشور را عهده دار شود.

وي فلسفه وجودي انقلاب اسلامي را برداشتن محروميت ها و برقراري مساوات و همچنين بسط و گسترش عدالت در جامعه برشمرد و گفت:بر ما وظيفه است كه نعمات بوجودآمده در درون نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را با تلاش و كوشش فراوان از سياه نمايي هاي  افراد سودجو ‘صيانت و محافظت نمائيم زيرا كه حكومت جمهوري اسلامي ثمره و دستاورد درخشان انقلاب شكوهمند اسلامي ايران است.

حجت الله دمياد در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به انتخابات پيش روي رياست جمهوري ‘خاطر نشان كرد:بنا به فرمايش رهبر معظم انقلاب در نامگذاري شعار سال 92 كه سال "حماسه سياسي و حماسه اقتصادي "تعبير نموده اند ؛جديت ‘تلاش و اهتمام مسؤلان را در راستاي بر گزاري امر انتخابات مضاعف و دوچندان مي نمايد.

وي اضافه كرد:منشور حركتي مسؤلان اجرايي امر انتخابات قانون است و تخطي از قانون بر هيچ كس پذيرفته نيست.

استاندار كرمانشاه در بخش پاياني سخنان خود ‘افزود :براي اينكه كليه مصوبات اين سفر اجرايي گردد؛بايستي مصوبات با سرعت و دقت بيشتري مورد پيگيري قرار گيرند ودر راستاي ارتقاء‘ رشد و بالندگي منطقه گام هايي برداشته شود.

در ادامه اين نشست در حوزه هاي مختلف گازرساني ‘آبرساني ‘ورزش ‘تفريحي ‘گردشگري ‘راه ‘مسكن وكشاورزي تصميمات لازم اتخاذ گرديد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد