رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه خبر داد:

برگزاری 3 همایش بزرگ بین المللی و ملی در سال جاری

کد خبر: 9123
|
23:19 - 1392/02/19
نسخه چاپی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از میزبانی این واحد در برگزاری سه همایش بین المللی و ملی در سال 92 خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، دکتر کیوان قدرتی در جلسه ای با بیان مطلب فوق، اظهار داشت: پس از رایرنی های بسیار با سازمان مرکزی و با توجه به سخت شدن شرایط برگزاری همایش ها توسط دانشگاه ها، خوشبختانه موفق شدیم مجوز رسمی برگزاری سه همایش بین المللی نانو به زبان لاتین، همایش سراسری شیمی و همایش ملی اقتصاد در سال 92 را اخذ کنیم.

 

وی ادامه داد: همایش سراسری شیمی در آذرماه امسال در واحد کرمانشاه برگزار می شود و همایش بین المللی نانو به زبان لاتین، در اسفندماه امسال در این واحد برگزارخواهد شد و زمان برگزاری همایش ملی اقتصاد در آینده اعلام خواهد شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، گفت: از ویژگی های این همایش ها استفاده از تمامی امکانات رفاهی واحد، نظیر سلف سرویس و خوابگاه، استخر و سالن تربیت بدنی بزرگ و چند منظوره است.
 
قدرتی در مورد برگزاری همایش بین المللی نانو توضیح داد: این همایش با توجه به این که تماما به زبان انگلیسی برگزار می شود در نوع خو اولین همایش با این کیفیت در غرب کشور است و ما تمام تلاش خود را به کار می بریم تا با بهترین کیفیت برگزار شود.

شایان ذکر است؛ اولین جلسه کمیته اجرایی این همایش ها به ریاست دکتر کیوان قدرتی و با حضور تنی چند از معاونان و مدیران وی برگزار شد و در مورد نحوه برگزاری و اجرای همایش بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد