نمایش 1 - 10 از 207
یک فعال رسانه ای در یادداشتی انتقادی نوشت:
علی باقری فعال رسانه ای در یادداشتی انتقادی نوشت: آقای استاندار، سرطان کرونا با چسب زخم درمان نمیشود!
یادداشت/نگین سارایی؛
وام کرونا در واقع یک طرح حمایتی برای مشاغل آسیب دیده از این بیماری منحوس است اما با تداوم شیوع این ویروس مهلک باید دید آیا این وام مرهم یا نمک بر زخم این اقشار کم درآمد و بی درامد است.
محمدجواد مهرشاد تحلیل گر ارشد مسائل راهبردی مطرح کرد:
محمدجوادمهرشاد تحلیل گر ارشد مسائل راهبردی، تحلیلی بر معنای رخداد های اخیر در خصوص تحریم های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران منتشر کرد.
یادداشت/علی احمدیان؛
علی احمدیان فعال رسانه در یادداشتی با اشاره به تعطیلی مساجد و نمازهای جماعت در ماه مبارک رمضان نوشت؛ دلتنگ سنگر شدیم!
به یاد شهید درمان دکتر یحیوی؛
کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو در یادداشتی تحت عنوان "ای آشنا تر از هر آشنایی" به یاد شهید درمان دکتر یحیوی به پاسداشت از جان گذشتگی این شهید والامقام به تشبیه رشادت رزمندگان دوران دفاع مقدس و جهادگران سلامت کشور پرداخت.
تحلیل انتخابات دوم اسفند به قلم جلیل محمدی کلهر
جلیل محمدی کلهر فعال فرهنگی و سیاسی در تحلیل انتخابات دوم اسفند نوشت؛ "مردم دو برابر شورای نگهبان نماینده های فعلی را رد صلاحیت کردند"
نگین سارائی خبرنگار مهر شهرستان اسلام آبادغرب
اسلام آبادخبر: 10 تیر سالگرد شهادت شهید 20 ساله ای است که توانست ضد انقلاب را شکست دهد و در نهایت توسط مهاجمین مسلح به شهادت رسید.
اسلام‌آبادغرب قربانی چانه‌زنی‌های سیاسی شده است؛
بیکارترین شهرستان کشور ظاهرا قربانی کشمکش و چانه‌زنی‌های سیاسی شده و حدود یک ماه است بدون فرماندار و سرپرست اداره می‌شود.
یادداشتی از جلیل محمدی کلهر فعال سیاسی و اجتماعی؛
جلیل محمدی کلهر فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان در یادداشتی منتشر کرد: "قدرت نظام جمهوری اسلامی وسپاه روبه افزایش ،قدرت آمریکا روبه افول"
یادداشت خسرو تمری به مناسب شعار سال 1398 :
اسلام آبادخبر: دکتر خسرو تمری به مناسب شعار سال 1398 یادداشتی تحت عنوان؛" رونق تولید در گرو فرهنگ استفاده از کالای داخلی است" منتشر کرد:

صفحه‌ها