نمایش 1 - 10 از 16
نگین سارائی خبرنگار مهر شهرستان اسلام آبادغرب
اسلام آبادخبر: 10 تیر سالگرد شهادت شهید 20 ساله ای است که توانست ضد انقلاب را شکست دهد و در نهایت توسط مهاجمین مسلح به شهادت رسید.
یادداشت؛ علی احمدیان/
اسلام آبادخبر: یکی از فعالان رسانه ای در یادداشتی نوشت؛ وقتی کشور ما لنگ مدیریت جهادی و حسینی است، به ایام غبطه می خوریم که ای کاش تمام سال مدیریت مدیران اربعینی باشد.
یادداشت/
اسلام آبادخبر: مهره های صهیونیستی استکبار در سایه سرگرمی و خوش خیالی مسئولین برای حذف ولایت و مقاومت از صحنه انقلاب در صدد پیاده کردن نقشه های پلیدی هستند.
به مناسبت تودیع امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب/
اسلام آبادخبر: سیدامیر محمدی پور، روحانی معتقد به اصول و ارزش های والای اسلامی در کسوت نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان اسلام آباد غرب همیشه در مقابل فتنه گران و عده ای از پیاده نظام فریب خورده و مدعی مدرنیته غرب، اقدام به موضع گیری منطقی همراه با اقتدار نمود.
دلم تنگ میشه برای:
اسلام آبادخبر: این روزای آخر ماه رمضان هرچند سخته اما خیلی دلم برای خدای خوب و مهربان تنگ میشه،چون ما سالی یه دفعه میریم به مهمانی خدا...
یادداشت: ایوب استواری
اسلامی که کشور دوست و عشق شمع فرانسه، بیاد تو کشورت تو بهش بخندی، اونم تو خلیج فارس رزمایش شبیه سازی جنگ با تو رو اجرا کنه!
محقق و گردآوری محمد على رستمى:
شهادت فاطمه مرضيه، در نتيجه جريانات پس از رحلت رسول مكرم (صلى الله عليه و آله وسلم) از مبحث معروف خلافت تا مصادره فدك به وقوع پيوست.
مقاله: خانم زینب نیازی/
درباره شخصيّت الهى، مقام معنوى و سيره رفتارى زينب (س) كتابهاى فراوانى نوشته و بسيار سخن گفته ‏اند. با اين حال بررسى و شرح ابعاد زندگى بانوى بزرگ اسلام موضوعى نيست كه در يك يا چند كتاب بگنجد و يا از عهده كسى برآيد.
یادداشت: سمیه جمشیدی/
اسلام آبادخبر: زن با عنصر حجاب اسلامی ، نه تنها به تهذیب ،تزکیه نفس وملکات نفسانی پرداخته وقرب الهی را فراهم می سازد ، بلکه باعث گسترش روزافزون امنیت اجتماعی وایجاد زمینه ای جهت رشد معنوی مردان می گردد.
همه با هم مدافع حرم باشیم
اسلام آبادخبر:حمله تکفیری ها و تروریستها به حرمهای اهل بیت(ع) در سوریه و عراق باعث شده تا واژه مدافع حرم در جامعه ورود پیدا کند.راستی مدافع حرم کیست ؟ و چرا باید از حرم دفاع کرد؟

صفحه‌ها